effen

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Hei. Minu perearst andis sellise koha nagu testi. me sinna saab sisse logida mob id või smart id ga. Ja sealt saab välja printida Synlaby tõendi, et oled Covidi läbi põdenud, koos Synlaby pitsati ja allkirjaga. Eesti, vene ja inglse keeles. Ise ei ole sellega reisil käinud aga poeg läheb 29. 03 Hispaaniasse eks näeb kas saab  läbi või saadetakse koju tagasi

Continental Garden Reef

Kas keegi on see aasta käinud selles hotellis. Ootan kommentaare selle hoteeli kohta kõik + ja - on oodatud

Kas oskate soovitada hotelli Sharmis mis asub mere ääres suht Naama lähedal ja pakub 5 tärni kõik hinnas paketti. Oleme käinud hotellis Continental Garden reef aga tahaks seekord teise hotelli minna.

Ette tänades effen

Nii, nüüd on siis käidud Continentalis ja võin öelda , et jäime väga rahule. Rand ok, snorgeldamiseks lausa super, super. Toad olid ilusad ja puhtad, söök oli ka täitsa maitsev. Kindlasti soovitan ära kasutada ka seda restorani, kus saab kaks korda tasuta söömas käia. Menüü, mida pakutakse on lihaga. 1 ja kalaga 2 (1 menüü oli parem). Mis oli natsa negatiivne , et hotell kubises venelastest.

Ootan ka kirja nendelt, kellel õnnestus käija Dream Beach Resortis.

Meie jääme Continetnali juurde ja lõppude lõpuks lähme sinna ju päikes ja merd nautima mitte hotelli. Kui ära käime annan teada kuidas oli. Rehana kohta nii palju,et on väga kaugel Naamast ja rand ei pidanud just suurem asi olema.

Tuli veel meelde , et sõbrad kellega läheme sinna hotelli lugesid kuskilt vene kommentaaridest välja , et see hotell on mõeldud snorgeldajatele, sukeldujatele ja ärimeestele. Sellest järldasime , et rand peaks olema ok ja piltide järgi on ka ok hotell. Söögi suhtes on nii et seal on alacart restosi palju (mis on tasulised), aga kahes restos saame üks kord nädalas tasuta süüa (tuleb ainult ette tellida, millal tahad süüa). Ma arvan , et võib sinna hotelli küll minna. E

Mina olen ka Estouri klient, kellele pakuti Dream Beach Resort hotelli vastu Continental Garden Reefi 5*(tundub suht ok hotell). Helistasin ka Estoursi juhatajale ja tema väitis , et see hotell on veel parem kui Dreamsi hotell. Kas neid Continetal hotelle on siis mitu, aga meile pakuti 5tärni hotelli. Või sain jutust valesti aru. Vastake palun kohe.

Effen

Kas keegi on käinud selles hotellis, suht kiire on.

Ette tänades effen.

Tänud ilusa ja põhjaliku kirjelduse eest.