Louise1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

4 meeldimist
3 postitust
22 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere. Vabandan, kuid tõesti tänasin trip.ee 'd , sest: 

Jaanapr ''..kahjuks ei ole see Gjensidige tingimustes kahjujuhtum ja seda ei hüvitata.'' loen esimest korda. Kordagi ei viidatud (IIZI) sellele, et ..... vaid ainult ''ei'' ja ''Palun pöörduge lennujaama või lennuettevõtte poole.'' Leidub kahjuks rumalaid, kes ei tea seda, mida enamus teab....  Nüüd tean 

neandertaal,  

hbert ''...

Iizit võib kasutada küll hinnavõrdluseks, aga lepingut võiks sõlmima minna ikka otse kindlustusandja lehele''. MIna: ''...peaksime siiski ettevaatlikud olema'' viitab pigem sellele, et õppida... ja ehk on kasulik ka teistele edaspidiseks. 

Jaapani keeles nimetatakse neid ahve: Mizaru, Kikazura ja Iwazura…väljendades piltlikult „ei kuule halba, ei räägi halba, ei vaata halba“ Tänapäeval on lisatud ka neljas - Shizaru - ei tee halba (mõeldud on ka kirjutamist...).

 4-tarka-ahvi.jpg

Tere. ''...kui meeldib alati ringiga suhelda, siis miks mitte, mina eelistan alati otse suhtlust. '' Õnneks siis sain ''ringiga''  (arukad Tripikad) teada, et IIZIL ei ole isegi mitte ette nähtud teatada (või peab varjama....), et võiks otse kindlustaja poole pöörduda vs ''Palun pöörduge lennujaama või lennuettevõtte poole.''. Lugejad ehk ei märganud, et kogu suhtlus algusest lõpuni oli ainult IIZI. Rumaluses ei taibanud, et võiks teisiti olla.....Aitäh. 

Tere. ''...Nendega oleks pidanudki otse suhtlema...''? IIZI pakub kindlustust, vastab kirjadele, keeldub hüvitamast, juhatab - ''Palun pöörduge lennujaama või lennuettevõtte poole.'' ....  ? Nomaeitea.... seda IIZI asja.. Jään arvamuse juurde, pakutakse ''odavat'' kuid kindlat rahavoogu (IIZI'le). Kulutused viiakse nullilähedale. 


Tere.  joel0101,  teistel oli Swed - reisikindlustus (kaardiga). 

isaac, tean. Kirjavahetus siiski IIZIga, Kirjutasin siia teadlikult. Tahtsin Facebooki IIZI lehele, kuid küllap ma ei ole eriti arukas, ei osanud postitada... (Docta ignorantia)

Tere. Cancuni (Mehhiko) reisile ... minnes ei kaalutud käsipagasit (Helsingi), tagasitulles kaaluti hoolega ning kellel üle, maksid. 

Tere. Lendasime TUI - ga, ei maksnud lennujaamas midagi - seega ''departure tax'' oli sees. Tere. ''...Cancuni kohta on siin ikka kirjutatud, et mõttetu koht ja mine kiiresti ära jne...''Lugesin ka mina, kuid nüüd juba õnneks,,, valisime hotelli ''hotellide tsooni''. Rahulik, puhas, võimaluste rohke... Kohalik buss üliodav (maksad peesodes- 24raha, edasi tagasi), käisime linnas ringi ..., piilusime teisi randu (astud bussist välja kohas, mis tundub ahvatlev...) ning võtsime mõned tripid. Väga rahul.  

Olge siiski ise hoolsad..... Meil oli ehk 45 minutit Dohas (Stockholm-Dubaisse jätkulend - lennuaega muudeti). Dohas ei suunanud keegi mujale kui dokumentide- ja turvakontrolli (järjekord!). Jäime maha. Õnneks nad tunnistasid viga ja lahendasid olukorra kiiresti. Meil oli ette näidata Abu Dhabi - Colombo piletid, millest oleksime samuti maha jäänud...... ja meid lennutati Abu Dhabisse õigeks ajaks. Seega hoolivad (Qatar)!

Ettevaatust Nordea kuldkaardi reisikindlustusega! kylli999 8. nov 09:17 ''...Nordea sõnul ” maailma suurimasse kindlustusgruppi kuuluv AIG Europe Limited” jääb oma kindlustustingimustelt tugevalt alla ERGO’le ja isegi If’ile...'' Nõustun. Jaanapr 8. nov 12:50 ''...Olen ise võtnud põhimõtteks, et selliste kulude osas, mida ma kindlasti kanda ei suudaks/tahaks, tuleks enne kulutuste tegemist kindlustusega ühendust võtta....''' Ei aita. Pettumus. Abikaasa haigestus Emiraatides, lennule ei lubatud. Helistasime AIG kindlustusele. Vastati: Jah, hüvitame uued lennupiletid. Koju jõudes: ''...Kuigi meie teenindaja andis teile ebaõiget informatsiooni, lennupileteid me ei maksa, ainult ravikulud. ''. Milleks selline kindlustus, ei saanudki teada. ....

Kahtlesin ka, küsisin üle - oligi käsipagas + 2x20…..

Tere. Kas tõesti nüüd nii, oleme ostnud muidu ikka viiesele seltskonnale korraga. Lapsed, neile siis ka eraldi?

...kaudselt seotud ka sellega, et majanduslikult võib olla tulusam, kui sinu laps istub sinu süles ning teie kõrval istub mõni muu täiskasvanu elik täiskasvanu toob rohkem sisse kui imik. või siis mitte. Ostan soodsa pileti näiteks 10 eurot endale, alla kahene laps maksab ikka 30 eurot (mis oli alles hiljuti 20). ´raketiteadus ja kui inglise-keel suus on ja ise ei rahmelda´ Adults, Child

Oh mind, ei vastanud piimaautole. Käisime Malaga kandis. Rentisime auto kümneks päevaks. Ilmad olid oi kui soojad ning nii hotell kui autorent odav (hooaeg läbi...kuid mõnus). ´´Rikas sööb kuna tahab, väiksema rahahulgaga siis kui võimalik.´´

Tere, sellel aastal on ilmad superhead (ootamatu kuumalaine, nii ligi 30´), sest mina sõidan 25.10-02.11.2011. Parimat!

NO cash / 3rd party deposits !!! Due to anti-money laundering regulations we CANNOT ACCEPT cash deposits or bank transfers made by parties other than ..... tundub, et ei saa (see 10 mul ju kantud, proovisin).

Tere ning suur tänu Minuke. Sain hakkama. Nüüd siis kaarti ootamas....

Minul on kõik muu sujunud (tõestamine). No ei saa seda rahaasja kuidagi (10 EUR vaja kaardi jaoks kanda). Helistasin Swedi, kirjutasin .... kirjas on (Moneybookers) et, tasuta. Kas kui ise andmed märgite (olen vaid ´´otse´´ üritanud) on ülekanne ikka tasuta? Swed hoiatas, et ärge üritage - see kallis. Kas te ei pidanud siis enne: Credit/debit card [Verify] läbi tegema? Ma sellega kimpus olengi. Nordea panga võimalust ei tule ettegi. Oh seda lugu küll...

Tere, minuke. Tegin ka taotluse moneybookersi prepaid kaardile. Kahjuks ei saa kanda Swedpangast sinna raha. Sain vastuse: the fact that your bank did not authorize the transactions. Please contact the issuer of your credit/debit card... Swed vastas: Arvatavasti seisneb viga selles, et soovite tehingu teostamisel kasutada deebetkaarti ning meie poolt väljastatud deebetkaartidel puudub vastav võimalus. Kas teate teist rahaülekande võimalust?