kiki004

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen hetkel Sharmis ja hotell nimega Eden Rock hotell on iseenesest selline armas väike ja suhteliselt puhas. Kohale jõudsime kella kaheksaks hommikul, seega siis kui hotelli aga saabusime, saime me toad kell 12.oo. Kolme tunni pärast, senini aga istusime oma pagasiga ja ootasime. Mõni leidis ikka ka tegevust, kas päevitas või läks linna lonkima. Infoks siis niipalju neile, kel plaan ka varsti minna sinna hotelli, et netti saamine maksab 1 tund 30 bauntsi ja 24 tundi maksab 75 bauntsi, et net pole tasuta nii kui mina seda teadsin, Söök on hea, kõige maitsvamad on loomulikult magustoidud.
Aga rand on nõme, sest Eden Rocki rand on kuidagi tobedalt siin planeeritud, sa pead mingis teises reas oma toolidel päevitama, seega siis mingi selline hotell on siis oma toolidega esirinnas nagu Lido ja tõesti selles on tuline õigus, et laevade suhtes peab olema ettevaatlik, et kokku ei põrka.
Aga kõik on üleelatav ja kõigega harjub.

Lugesin kõiki kommentaare ja tänan, kes kiitsid, sest kuna lähen 27.02 just sinna samasse hotelli, siis on hea teada kuhu lähed ja millega kokku puutud.
Selles on tõesti õigus, et igal maal on omad kombed, oma rahvas ning kui minna võõrale maale ... tuleb ka aru saada nende maade kommetest, tavadest ja suhtuda neisse inimestesse ja kommetesse arusaamisega , et sellised nad kord on.
Ja kui aus olla, siis eestlane on üldjuhul virisev, külm ja pahur(ei pea kõiki silmas).
Kui olen reisil käinud, annan ka omapoolsed reisikirjeldused edasi.