mummikene65

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Palun kiiret vastust- kuidas sõita autoga Ukrainasse Valgevenet läbimata? Olen kuulunud, et läbi Poola ja Moldova, millised on mõlemad viisavabad. Millistest piiripunktidest Poolas ja Moldovas tuleks läbi sõita?

Kulla Merkav, see, et sa lapsega tiirutama ei lähe on väga tervitatav. Aga auto rentimise kohta on nii, et saad seda teha ainult Israeli poolelt. Kui sõitsime Observatooriumisse, siis taksojuht pakkus meile 100 USD nägu sõita Jerusaalemma ja tagasi. Aga lapsele on see siiski väga väsitav. Ringsõit Israelis võib olla probleemne, sest teede ääres võidakse kinni pidada ja hakata uurima, et mis ja kus. EI SOOVITA OMAL KÄEL. Aga sõida parem Tabast Nuweibasse 67 km või veel kuhugi Egiptuses, on lihtsam.
EDU!

Saabusin samuti Tabast 21.veebruaril.
Tallinn-Ovda (Israel) väga lihtne saabumin-ainuke grupp-kiire piiri läbimine.
Bussidesse ja edasi Eilati (umbes 1 t sõitu).Eilatist Taba suunas - st. uus Israeli piir ja kaugeltki mitte enam nii lihtne (ja kui juhtub olema veel 2-3-bussitäit inimesi ees) siis hoia piip ja prillid. Väsitav! No Egiptuse piiri ületus nats lihtsam aga tuleb igakord täita paberid sisenemise ja väljumise kohta, mida mujal ei ole.Ja nii iga kord kui tahad minna ekskursioonidele või niisama omal käel näit.Eilatisse kaubandust uurima, Observatooriumisse kalu ja koralle vaatama, (sest Tabas ei ole erilist kaubandust) jne.,igakord kaks piiri ületust Israel ja Egiptus.Palju oli peresid väikeste lastega.PALUN ÄRGE PIINAKE OMA MAIMUKESI piiride ületamisega ja suures rahvasummas Jerusalemmas ja Petras ekskurseerimisega! Turismifirma esindajad elavad Eilatis ja ootavad Israeli poolel,nendega saab suhelda ainult telefonitsi.
Petrasse sõiduks ületad Egiptuse piiri-Israeli piiri-bussiga Eilati piirile-ületad Israeli piiri-Jordaania piiri- tagasi Elatisse -ületad Israeli piiri ja Egiptuse piiri! Vot selline kammajaaaaa! AGA PETRAS TASUB ÄRA KÄIA!
Kes soovib ainult rannapuhkust TABA väga hea!!! Maksab iga raha ja kredediitkaart.
Ovda lennujaamast piiri ületus omaette nähtus- varu kannatust ja huumorimeelt!