Lendoblikas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minu käest küsisid täiskasvanud inimesed kahel eraldiseisval juhul, et kuidas ma usas oma eesti e-maili saan lugeda. World wide web on nende arust vist midagi samamääralist, nagu pesapalli MM.

Ja siis nad ei suuda uskuda, et me teeme igapäevaseid rahaülekandeid netis. See polevat üldse safe ju, erinevalt tšekkidest (teate küll, need paberilipakad :D).

Aga üks positiivne kogemus oli ka. Kuskil Alabama sügavas kolkas bensujaamas küsis üks tüüp meie käest, et mis keelt me räägime ja kust pärit oleme. Kui vastasime, et from Estonia, siis vastus oli, et yeah, that's where the pianos come from, right? See oli küll väga nunnu mo meelest, et klaverite järgi teatakse :)

The "i'm gonna eat ya" look :D Võib tulla nt koertelt või väljavihastatud abikaasalt.

Labradoride osas - ei tea lissalt kedagi, kes teaks kedagi, keda labrador oleks purenud. Suht kehvad ründekoerad, nohh. Tüütud küll, hüppavad peale ja lakuvad ja poevad suurest erutusest nahast välja. Kass on ikka palju stiilsem loom ses suhtes.

Aga muude elukate osas, kas neid on palju näha? Gekod, palvetajaritsikad, skorpionid ja meripurad? Ja hulkuvad eeslid? Kui koerad välja arvata, siis ongi loodus (pildistamine!) oluliseks huvobjektiks, mille pärast tahame minna :)

Hotellide kohta küsiks ka - me ei kavatse toas rohkem viibida, kui hädapärast vaja, seega vaade ja logisevad kapiuksed on savi, aga hotell peaks võimaldama pm ainult ja eelkõige magamist. Kas loteriimajutusega on suur oht, et satud sellisesse kohta, kus ei saa silmatäitki öösel magada? St kas oleks targem tuhnida arvustusi netist ja kindla peale minna, kus lubatakse vaikset kohta? (Saan aru, et pakettreisi mainimine on siin foorumis veits tabu, aga me oleme laisikud ja pigem maksame natuke peale, et ei peaks ise asju ajama lennu ja majutusega..enda aeg ju ka maksab. Aga mingit lollakat ekskursiooni ega midagi muud reisikorraldaja pakutavat ei kavatse igatahes küll tarbida.)

o-o, kas sealt ikka hääd veini ka saab, kui ilusasti küsid ja oled nõus rohkem maksma? :) Ja muuseas, autoüüri kohta guugeldasin ka veits, suht igal pool pakuvad 30 EUR per päev kanti. Kui see on reisikorraldaja kaudu kolmandiku võrra kallim, siis on ikka hullud vereimejad küll :S

Tähh-tähh vastamast.. Suht tore aktiivne foorum siin :)

Ega üksi jh ei kavatse minna, see natuke igav, kui pole kellele kilgata ja näpuga näidata, kui nt ilus kivi või imelik kohalik silma alla jääb.

Ega nö klassikalisel lõunamaal pole käinud jah, USA lõunaosariigid sinna päris ei klassifitseeru :) USA-s (vähemalt Alabamas, Floridas, Georgias ja Chicagos) on muuseas see asi vägagi kontrolli all, kui sul koer ikka hulkuma pääseb, siis esiteks ta püütakse kohe kinni ja pannakse suht lühikese aja järel magama ja teiseks saad trahvi ka veel.

Aga Korfu osas - eks see siuke lapsepõlveromantika ole. Durrelli raamatutest ja seejärel kõigist muudest Kreeka-teemalistest raamatutest, mis aga kätte sain.

Pildi pealt ma tglt koera ei karda, nii hull foobia see pole (viimane staadium pidi olema, kus juba pilti nähes kangestud). Lissalt, kui suur lahtine koer mulle tähelepanu pöörab, nt haugub, läheneb, nuusib või eriliselt vaatab (the "look" :D), siis tuleb kerge paanikahoog ja vaimusilmas näen ilaseid kihvu oma kaelaarteris. Kaugelt ja ohutus olekus (nt kuumusest upakil või kolmejalgsena) võivad nad teatud mööndustega isegi nunnud olla.

Pagan, peab ikka ära tegema selle, ei saa lasta lollil hirmul ennast takistada. Peaks enne suve leidma mõne koera ja temaga tegelema, see pidi aitama. Tuttavatel on kahjuks aint labradorid ja chiuauad, nendest pole eriti kasu :D.. tglt üks taks on vist ka. See on vahel suht hirmus küll.

Jutt pärineb mh nt siit: http://www.newnavy.us/justice/randomdog.htm

Aga jh, foobia on nõme, selle pärast jäävad paljud asjad tegemata :( Imelik, et nt mingid närused mürgimaod, tarantlid, skorpionid või getogängid mind ei morjenda, aga koerte ees on surmahirm.

Positiivne külg Corfu osas pidi jällegi see olema, et seal on ka palju kasse igal pool. Ja hulkuvad eeslid :D (Leidsin guugeldades, et seal pole mitte koerte ja kasside varjupaik, nagu meil, vaid koerte, kasside ja eeslite varjupaik :D)

Viimasele - kui selline asi juhtuks, siis ma oleks kategooriliselt keeldunud ühte sammugi edasi minemast selle ekskursiooniga. Suht õudne, need on ju võõrad koerad, kunagi ei tea, millal kõrri kargavad. Meil oli endal siuke koer, kes liputas saba ja siis ilma hoiatuseta kukkus järama järsku. Loomad on ettearvamatud ja koerad on koduloomadest kõige ohtlikumad. Just hiljuti pureti Inglismaal 5-aastane laps surnuks jälle..