sunsikas

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
22 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere. Keegi oskaks mulle rääkida mida tuleb juba arvestada või ilmselt oodata lennujaama saabudes, saan aru, et seal tuleb täita veel mingi immigratsiooni leht? Kas või kus saab raha vahetada lennujaamas? Nimelt maandun Marrakechis. Kas taksojuhtidega peab palju võitlema hinna suhtes? Olen põnevil ja ärevil korraga..

Seega ma saan aru, et veini või muu alkoholi tellimine restoranides või muus taolises kohas on normaalne? Kuidas seal meie mõistes toidupoodide või supermarketite seis on? Et kas annab üldse taolisi poode leida?

Upitan nüüd vanat teemat, küsimused on Marrakechis päevitamise kohta. Esimene kord minek ja ei tea paljut sellest maast või linnast. Kas on seal normaalne pärvitada hotellides ehk siis nendes riadites? Kas pahandusi ei tule (et seal konservatiivsem maa). Saan aru, et juuli-august on kuumimad kuud? Kas sellisel ajal udu, millest kõik tihti räägivad, ei ole? Ehk siis üldjuhul päevitamise kohapealt ei peaks üldjuhul pettuma?

Ekstra pagasit mul ei ole, mida lennujaamas oodata. Kas see peatus Stockmann on bussijaamale lähedal?

Ma ei tea, kuna sa kavatsed minna, kuid soovitan uurida ka Tallinna lennujaamast minevaid lende. Estonian air vist pakub koos lennujaamamaksudega piletit 3000.- eest edasi-tagasi. Pead ei anna.

Ryanairis lisandub kohvrile eraldi maks (edasi-tagasi u 500 eeku), siis kreeditkaardi maks.. online check-in maks.. Riiga bussiga edasi-tagasi 400.- on väga hästi saadud. Kui sa tõesti tahad konkreetselt seda 200 eegu bussi oodata, siis saab (see võib alles järgmine hommik minna). Peaksid vähemalt 600-700 krooniga pigem arvestama. Samas kõik võib väga hästi minna ja üliodavalt saada kogu reisi.