Lennukidjalaevad

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen lennufirmaga (LH) suhelnud küll: esimese osa no-show puhul on võimalik, et nad kõike siiski ei tühista, aga trahv/tasu selle eest on euro kallimgi kui maksid edasi-tagasi piletid kokku. Ehk sisuliselt ostan uued piletid ja samas ei osta ka: üks ots on ju vähem. 

Suur tänu vastuste eest, eelkõige mõjusid need julgustavalt ja rahustavalt. Hirm on asendunud reisiärevuse ja -ootusega.

Aitäh! Pidasin silmas kergkäru reisile kaasa võtmist üleüldiselt, salongi sisse pole vaja.

Tere

Eelmine nädal oli kütuse hind Adele küla tanklas 1,69€/l (95), see oli odavaim hind, mis saarel silma jäi. Auto 3-ks päevaks (Fiat Punto, ehk B klass nende arvestuses, Eurocar) maksis kokku 60 eurot, full insurance. Sama lugu - kui auto tagasi andsime, siis rentija ei vaevunud autot üle vaatamagi, ka mitte kütuse hulka (saime poole paagise ja u samapaljuga ka tagastasime - nagu oli kokku lepitud). Hinnakirja järgi oleks sama auto 3ks päevaks pidanud maksma 85, kuid tehti selline pakkumine, sest võtsime samade inimeste käest ka ekskursiooni Samaaria kurusse (soovitan!).
Fiat jaksas mägedes 2 inimest vedada küll, kokku sõitsime maha üle 650 km-i ja kütust kulus 70 euro eest.
Toredat reisi!

Vaja liikuda: Diosdado Macapagal International Airport (DMIA, Filipino: Paliparang Pandaigdig ng Diosdado Macapagal), ka tuntud nimetuse järgi Clark International Airport kuni Ninoy Aquino International Airport (NAIA).

Mina olen küll huvitatud, et saaks kuidagi poehinnast soodsamalt Canoni EOS 450D.