Patrick I

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nüüd ma tahan just selle kogemuse pärast seal magada :)

Mõte on hea, aga oskad sa öelda, kust leida seda öörongi? Enamus sõidab näiteks Pariisist Rooma :/

Ai pagan, siis ei saa mitmel põhjusel. Esiteks 30 päeva ette peab tellima, teiseks kehtima hakkavad alles alates 12 juuni. Aga muidu oleks küll päris hea.

Piletid on odavhinnaga ammu ära ostetud(lend Tallinnast Prahasse ja sealt Milaanosse, ja tagasi)... ja meil põhiplaan on näha ära Rooma/Vatikan. Firenzes tahaks Uffizi galeriis ära käia..Teistes linnades ei taha palju aega raisata, rohkem nagu linna vaadata mingil määral kui tõesti kõik kohad läbi käia. Tahaks muidugi pikemalt, aga polnud sellist võimalust.

Ja plaan on Rooma kohe alguses sõita, et seal viita aega nii palju kui kulub.


Aga nero, see kiirrongi promohind, kas see on ühele inimesele?

Ma mõtlesin rohkem nagu rentida Itaalias auto ja sellega tuuritada seal, aga siiski mitte kiirteedel, vaid tasuta maanteedel vmt.
Aga probleem on selles nüüd, et ema ei taha väga sõita manuaaliga (oskab küll, lihtsalt jonnib) ning enamus rendiautodest on manuaalkäigukastiga. Kas sellel on mingi põhjus? Kas itaallased automaadiga ei sõidagi?

Seni antud variandid on kõik üsnagi normaalsed. Aga kuidas autoga liiklemine on? Kui see kõne alla tuleb, siis oleks plaanis sõita ainult linnast väljas pool. Linnas sees jalgsi või ühistranspordiga...

Oh! Ideaalne! Ei tea, miks me ei tulnud selle peale . Suured tänud :)