sbf

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
7 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Phuket neist kolmest kohapealse elu mõttes kindlsti kõige odavam. Samas ise kasutaks pigem võimalust ja läheks praeguste pakkumiste juures Havaile.

Tsarterlendude vastu ei saa ikka miski. Puhkusele sõites on seltskond peale tunnist lendamist nii täis et lausa piinlik on. Pool lennukit üritab üksteist üle trumbata kallima hotelli, joogi vms.
Enda karmim kogemus titega oli Hong Kong Helsinki lennul, kus rida eespool olev ka umbes 6-7 kuune titt lõugas terve lennu. Ise emana saan ju aru, et kui titt lõugab ja on üleväsinud ning ajavahest sassis siis ega sinna polegi miskit teha. Õnneks tõesti kõrvaklapid ja kõvem muusika summutavad kisa.
Kaasreisijate ja enda parema ning rahulikuma lennu nimel reisides lastega valin ma väga lennuaega.

Endalgi sama plaan ja kogu info eest oleks tänulik. Kui saladus ei ole, siis palju lennukipiletite eest maksid?

Omal käel minnes saad sama raha eest näha ja kogeda tunduvalt rohkem kui pakettreisiga :) Natuke Inerneti avarustes surfamist, foorumite läbitöötamist ja esimese ise kaugele organiseeritud reisi hirmust üle saamist :)

Äkki keegi viitsib jagada rohkem infot nende ööbusside kohta (äkki on mingi koduleht bussifirmal kus olemas hinnad marsuudid jne). Kuidas muidu sealsed siselennud on - st et kas nendega ikka julgeb lennata või on elusalt sihtkohta jõudmine 50:50?
.
!

QKüsiks siis veel seda ka, et kas raha tuleks Eestist kotiga kaasa vedada või on võimalik Kuubal sularaha välja võtta / kaardiga ka maksta?

Aitäh vastuse eest - mõtlesin isegi lastele pudrusid siit kaasa võtta :)