Boson Prohvessor

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma arvan, et olen ajakavas kõvasti maas aga kui väga tahta siis jõuaks küll 8-9 märtsiks Jaapani. Tegelikult tunneksin huvi kui suure rahakotiga peaks arvestama, et jõuaks korralikult süüa-magada ning ringi ka vaadata. 22 oleks plaanis tagasi olla, kokku 10 päeva kanti kohal olla. Ega vist reisifirmade poolt pakutavast summast eriti väiksematest summadest poleks mõtet rääkida?
Tänud ette.

Nii, et pagasiga on siis selge, aga nagu ma eelkirjutajate postitustest välja loen, on 2h enne lennujaamas kohaloleku kohustus või jääd lennust maha ning piletist ilma Tallinna Lennujaama fetiš?

LennujaampunktEEs kirjutatakse nii: "Üldjuhul on nõutud, et lennujaamas tuleb kohal olla 2 h enne lennu väljumist. Tallinna lennujaamas sulgub lennule registreerimise süsteem automaatselt 35 minutit enne iga lennu plaanipärast väljalendu. Peale seda ei ole lennufirmal võimalik Teid reisile registreerida. Paraku peab mahajääja uuele lennule enamasti uue pileti ostma või maksma ümbervormistamise eest,". Esimesed andmed lendamisest sellelt lehelt ja nüüd loen, et võimalik 10 minutiga lennule registreerida ja kui ei jõua saab uuele lennule?.
Vaatasin lennukipileteid EST airiga Amsterdami, sealt edasi SASiga Madridi. SAS seletab oma kodukal, et lennule registreerimine toimub mingites elektroonilistes kioskites ja ainult e-piletid. Oleks siis keegi inime kes lollile ära seletaks, kus mis. N: Kuda pagas veel Hispaaniasse peaks jõudma kui endagi kohalejõudmises suured kahtlused.
Lõpetuseks: "Lendamine on tegelikult lihtne!". Yeah right, in my .... ;)