luise

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie lendasime Mexico Cityst Cancuni edasi-tagasi 14-ndal veebruaril umbes 2000 eeguga. Võib olla, et lennud soovitud ajaks on välja müüdud... Mexicanal näiteks on väga hea ja informatiivne kodukas. Saab piletid vajadusel ja kindla ajasoovi korral ka Eestist ette osta. Lennujaamas vaja ainult bronninumbrit:)

...niipalju, et meie klubi oli Sundiver Flic en Flacis. Väga tasemel - nii teenindus kui ka varustus! Õnnelik, et oma asju peale maski kaasa ei vedanud. Klubis oli vist 5 instruktorit, lisaks divemasterid. Kohalike proffide sõnade kohaselt parimad kohad on siiski põhjas (tsükloni tõttu me seal vee alla kahjuks ei saanudki). 1 sukeldumise hind oli 30€ (koos varustusega), kui 10, siis 264€, me võtsime veel 11, ja viimase nö lisakorra eest küsiti 26€. Ekskurseerimisest - minu meelest on iga taksojuht nõus ringsõite nii põhjas kui lõunas tegema. Pakkujaid oli palju :)

Bianca, kuidas Franki lähete? Meie üle Helsingi. Frangist on vist juba ühine lennuk :)Kus elate? Meie Flic en Flacis.... Petra, meil kontakt paari - kolme keskusega, võibolla õnnestub safarigi teha... me oleme enne tagasi, kui sa lähed, siis saan sulle täpsemalt öelda!

kas keegi on Mauritiusel 18-25 veebr sukeldumas ka? Kas nad mõnepäevaseid safareid ka korraldavad? Meil plaanis just eelkõige vee alla minna, kui paar päeva liveaboardi tehakse, kas on keegi kampa löömas? Põhjarannik...