tauno

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Millal siis olite? Suvi tähendas , et oli tuule vaikus? Ega siis vesi seal soojem polnud? Oleme kokku käinud 2korral Hurgadas. Kevad 2011 märts siis oli meri ja basseinid veel külmad. 2012 4 des. oli basseinid külmad , kuid meri mõnusalt veel soe. Viimane kord Sindbad Aqua Park Resort 4 oli küll pettumus sellest hotellist. Veekeskus??? Kus??? Mõned liutorud...toit, teenindus jne..väärt 2 Ei otsinud mingit luksust, kuid jah??? Käidud 8 korral Egiptuses ja see oli kõige kehvem kogemus.

Aga millises kohvikus/restoranis wifi olemas?

Kas al carte restoranides siis menüü ja maitse erineb tava õhtusõõgis. Eelmine aasta hotellis kus puhkasime oli ka al carte restod sees. Aga maitse ja toidud eriti ei erinenud tava õhtusõõgist. Kas al carte restos ka joogid tasuta?

Viisad ju saab tallinna lennujaamast kohe passi? Lähme egiptusesse 7 korda ja enam vähem teame mis seal toimub. Rahaga tuleb olla väga ettevaatlik. See kõhu mure on küll pahasti. Eelnevatel aastatel olen ka lennanud egiptlastega ja siis kõik OK. Ainult hurgadase maandumine on olnud nagu alla kukkumine :)) No eks ma kardan ka lendamis. Kas basseinu vesi oli ka soe? Kuidas jäätise ma muu sellisega lood? Kas seda pakutakse ka tasuta? Mida täpselt AL paketis seal on? Lisaks hommiku- lõuna- ja õhtusõõgile. Vahepaled??? Äkki ka mõni õhtusõõk al carte restoranis..

Tere. Minek 04.12 Sindbad Aqua Park Resoti. Hea kui keegi annaks värskemat infot selle hotellie kohta? Kus asub kütegabassein? kuidas toitlustus on? kui palju maksite taksoga sakkalase? milline on mere temp. Mida huvitavat seal teha annab? Mida võiks veel selle hotellikohta teada saada. Lähme kahe perega ja kaks last kaasas.

Tänan vastuse eest. Tekisid veel mõned küsimused. Meil AL pakett. Kas selles hotellis pakutakse peale tava restoranide ( hommik. lõuna õhtu) ka muud näksi. Või mõnes hotelli restoranis õhtusõõki? Oleme teistes hotellides olnud ja seal on pakutud ühte õhtusõõki A la carde restoranis. Lisaks on pakutud terve päeva jooksul jäätist, friikaid , burgerei, hot doge jne. Kuna kaasas ka lapsed siis nad tuntsid huvi. Hea oleks teada saada kuidas seal hotellis on.

Tere. Tahaks teada kuidas hetkel Sharmis ilm on...kas tuuline. Endal minek 18 märtsil Kas keegi on just sealt tulnud ja oskab õelda?

Tere. Milline bassein Sunrais Island viev resordis remondis oli? Kas see kus liutorud? Kuna minek koolivaheajal 18.03 lastega. Kas bussi ühendus Nama Bayga olemas? Ja mida võiks veel selle hotelli kohta teada... Minek egiptusesse juba 6 kord siis enam vähem muu teada.

Tänud kes viitsisid komenteerida. Esimest korda käisime egiptuses 2007 ja nii oleme igal kevadel uuesti käinud ja võreldes 2007 on Sharm ikka muutunud. Aga mind see ei häiri. Lihtsalt kui see korda lähen , siis tahtsin täpsemat infot olukora koht seal.

Käisin eelmine aasta seal hotellis ja tean sellest hotellist suht kõike. Aga jah huvitab just see aasata kuidas seal kõik muu toimub ja kas ka keegi läheb sama kuupäev sinna 3 aprill minek

Jaa vaatasin, aga sooviks ka infot ültse hetke olukorra üle seal Sharmis

Tere. Meil 3 aprill minek Sharm El Sheiki GoAdventurega ja hotell on Kiroseiz Three Corners Resort. Kui soovisime varem minna siis õeldi, et see hotell juba välja müüdud. Seoses sellega ka küsimused. Kas keegi on seal juba käinud? Millised on muljed? Kuidas sõõgitega on? Kas transport Naama Baysse on veel tasuta olemas. Milline ilm hetkel? Kuidas tänava kaubandus on? Eelmisel aastal olime samas hotellis ja kõik oli hea...Ootan tagasisidet....