Greteliine

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

:-D Tänan teid kõiki! Oli väga valgustav lugemine.
Eile arvasin, et mu teemapüstitus on liiga igav, et piisavalt vastukaja leida ning täna oli lugemist piisavalt.

Marti384-le Me täitsa kaalume seda Müncheni varianti, ehkki süda ei taha kuidagi lahti lasta võimalusest käia uuesti Pariisis, pealegi mu mees pole seal üldse käinud ;-) Või London. Seal olen ise samuti käinud, kuid jälle pea lapsena, siis ei jaganud veel kultuurist midagi ja romantika jaoks polnud kaaslast :-D

Ma proovin nüüd teie jagatud kogemused endale kuidagi kaardistada, et sotti saada.

Tripp´ile Soome, Rootsi, Eesti ei sobi seetõttu, et need mõnevõrra juba läbi käidud, tahaks uut ja põnevat. Pealegi kui juba Rootsi või Soome peale mõtlema hakata, siis tahaks süda võtta ka lapsed kaasa, kuid sel korral oleks eelistus minna kahekesi, lasteta, muumideta, spa-deta You know ;-)

Kirjutan kindlasti lähipäevil Kriskakesele, et saada Pariisi reisi kohta enam infot.

Kuid praegu tundub mulle, et Londonis käigu saaks organiseerida pisut odavamalt kui Pariisis käigu.

Ehk ikka õnnestub.
Ma tänan! Kui keegi veel midagikirjutada viitsib, siis ma meeleldi loen kõikvõimalikke antud tingimustega haakuvaid lugusid.

Mainisin, et soovime minna aprill või mai :-)
Loodetavasti tekib veel võimalusi soodushindadega lennupiletitele. See oleks ainus võimalus ;-)

Googeldangi kogu aeg, kuid pole reisimisega kuigi tihti kokku puutunud, seega näib, et leian vaid tavalise hinnaga pakkumisi. Plaanisime oma reisi aprilli, mai kuu sisse. Paariisi sõidul on lennupiletid ca 4000.- üks inimene edasi-tagasi ja ca samapalju ka kahe ööga ööbimine, seega puhtalt ööbimine ja lend läheks maksma meie jaoks rohkem kui eelarve lubab. Seetõttu loodangi, et ehk kegi teab oskab soovitada konkreetseid hotelle, või korteri rendile andjaid, konkreetset lennufirmat või mingeid muid nippe oma kogemusest.
Ma tean, et Pariisis käimine tasub end ära ;-) Kunagi teismelisena olen seal käinud ning nüüd tahakski väga minna teadlikku nautleja-vaatlejana tagasi.