Anett

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisin viis aastat tagasi usas ja olin siis 15 ja ei olnud minu mäletamist mööda vanusega seoses mingeid komplikatsioone. Tahtsime isegi mulle reisisaatjat aga selle peale öeldi mulle, et kas sa arvad, et sa selle jaoks liiga vana ei ole, üllatus kui suur sellise jutu peale. Tol ajal lendasin ka esimest korda elus, pabin oli suur aga sain ülihästi hakkama :) Edu teile !

Oehhh aitäh aycha, sa tegid mind rõõmsaks :D Ma tegin juba suure õhinaga selle viisa ära aga minek on alles sügisel. Aga tahtsin veel küsida, et kui ma seal migratsiooniametis seda pikendaks, et siis nad teevad seda ka ikka ainult 3 kuud jah ?

Okei, tänud :) Küsiks siis ühte asja veel, et kas evisitor viisat on võimalik ühe lõppemisel ka teist korda taodelda ?

Tõesti ei leidnud infot, äkki keegi saab aidata. Kas evisitor viisa hakkab käima sellest ajast kui riiki sisenen nagu WH viisa või sellest ajast kui taotlen ? Ettetänades Anett :)

Olen eelnevalt ööbinud Colonia de Braganzas ja nüüd kui uuesti minek Indiasse, siis sooviks küll kasutada teie teenust, kuna jäi väga hea mulje juba Kroonika artiklist, kes ei tea siis palun http://kroonika.ee/index.php?id=39344
Jõudu ja jaksu :)