M2rks

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kahjuks pole Miles and More programmis ja ei sisestanud koodi. Samuti on mailboxis ca 75% vaba ruumi.

Helisasin nende Customer Servicesse. See on automaat. Tundus, et nende süsteemis oli kõik korras, sest sealt kuulsin oma bookingu kohta õiget infot. Lasin broneeringu uuesti mailile saata, aga ikka ei tule läbi. Äkki mingi hot.ee jama? Ja ostsin Lufthansa piletid.

Häda selles, et kui tellisin, siis pidid nad mulle saatma logimiseks ajutise parooli. Ka seda pole ma saanud, seega ei õnnestu mul ka "My accounty" vaadata :(

Tere.
Tellisin Ebookersist lennupiletid. Nagu aru sain, siis peaksid nad mulle saatma kinnituse reisi kohta mailile. Nüüdseks on 2 päeva möödas, aga nendelt pole midagi kuulda. Krediitkaardilt, millega maksin, on raha broneeritud, seega selle järgi kõik nagu toimis. Kui oled Ebookers.com ist tellinud, siis ole hea ja jaga infot, kas sinu puhul tuli vastus ruttu või ongi see normaalne, et ootan ilma igasuguse infota?

Ma päris ei jaga seda seisukohta, et maksta asjade eest ilma vajaduseta. Kui ma tean, et ma olen kogu tripi Sharmi piirkonnas, siis küsimus endiselt, et kas on viisat vaja või mitte? See jutt, et ostsid 10k reisi ja nüüd ei jaksa 15$ välja käia ei ole tõsiseltvõetav. Maksaksin ikka selle eest mida vajan, mitte lihtsalt nö. solidaarsusest.

Tere.

Lugesin välismaistest foorumitest, et kui maandud Sharmi lennuväljal ning deklareerid, et ei välju Sinai poolsaarelt, siis on 15 päevane Egiptuse viisa tasuta. Eesti keeles mainitakse ikkagi 15$ viisa hinnaks. Kas kellelgi on kogemusi tasuta Egiptuse viisaga?