sealtsiinsinna

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tervist

Tõstataks teema uuesti: vaja saada üks ots tagasi Kreetalt aprilli alguses. Olemas on valikud Chania-Milano-Tallinn ja Chania-Stockholm-Tallinn Ryanairiga ning Heraklion-London-Tallinn Easyjetiga. Kõik valikud jäävad umbes ühte suurusjärku, kuid ajaliselt ei kipu väga hästi sobima...
Teab keegi foorumlane juhuslikult veel mõnda head uut varianti, millega on võimalik antud saarelt koju saada?

Tervist
Seoses maksmisega Easybusi piletite eest probleem... Et viimases staadiumis, kus kaardi andmete sisestamise koht, tekib probleem miskipärast. Ta ei kinnita andmeid ning ei luba broneeringu eest maksta. Proovitud on üht kui teistpidi, erinevate kaartide ja andmetega, deebetist krediidini aga ei midagi, easyjetiga ei tekkinud samade kaartidega probleemi. Leidub seal järsku mingi konkreetne nipp või konks, mis olukorrast päästaks? Vabandan rumala küsimuse pärast aga äkki on kellelgi veel sama juhtumit ette tulnud ja oskab aidata.
Tänud

On keegi majutanud ennast eelmainitud hotellis, mis tujudega Eestisse randusite? (väidetavalt pidid tolle hotelli personal rannas asetsema ka korallid, tahaks eelkõige sellele väitele tõestust)