hei_hei

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
30 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ohoo, suured tänud :) Kontrollisin, lendab Stanstedi alates 31. märts.

Oskab keegi öelda, miks Ryanairi lehekülg alates aprillist lende Tallinnast tagasi London, Luton ei näita? Kas tõesti lendab vaid teatud kuudel?

Tanud, juba uurisin ja see bussivariant ilmselt koige otstarbekam ja lopp-kokkuvotteks saastab aega ja tuhist Londonis seiklemist.

Lugesin, et Easy Bus teeb £2 transfeere Lutonist Londonisse ja visa versa kui piisavalt vara piletid ette ara osta. Kahjuks pole tihe Londonis seikleja ning pole ka kogemust selles vallas. Kuna on vaja Birminghamist Lutonisse vastu minna, siis uurisin ja leidsin Birmingham - London Euston piletid £6 uks ots. Kuidas aga Eustonist Easy Bus-le saada, kuhu-mis peatusesse peaksin minema? Kui kaugel on see Euston peatusest? Olen uurinud koiksugu voimalusi, bussi Birminghamist otse Lutonisse £16.50 ja erinevaid rongipileteid, mis jube kallid. Oskab keegi nou anda voi teab muid voimalusi, kuidas oleks koige parem-odavam edasi tagasi Birmngham-Luton lennujaam saada. Tanud ette!

Eelmisele: Ryanairi valik oli Manchester või Luton. Et lennata Tallinn-Manchester või Tallinn-Luton, tuleb nendega telefonitsi ühendust võtta ning nad lihtsalt muudavad saabuva lennujaama ära. Seejärel saadetakse emailile uus lennu confirmarion.

Seda nö FREE TRANSFER onto another airport võib mitmeti tõlgendada. Mina lugesin välja, et see free transfer on kas bussi- või rongipilet teise lennujaama, aga ei... nende eest nad küll ei tasu - seega see igaühe enda asi, kuidas teise lennujaama saada. Minule ütlesid nad, et see free transfer on tasuta lennu ümbermuutmine teise lennujaama. Muudel juhtudel küsiksid nad lennujaama muutmisel mingisuguse lisaraha. Kõik need, kes raha tagasi tahavad saada, olge valvsad Ryanairi T&C - seal mainitakse, kui kaua on aega raha tagasi taodelda.

Lisaks eelmisele kommentaarile, lugege kindlasti läbi ka see pdf dokument, mille nad teile emailis manusena lisanud on. Seal on nö Terms & Conditions refundi ja cancellationi kohta. Üldjuhul soovitan nendega kiirelt ühendust võtta.

Minuke, just - RyanAir on tühistanud plaani lennata EMA-TLL liinil. Olin üks neist, kes edasi-tagasi pileti ostis ning nüüd olen nõutu, mis edasi teha. Tallinna reklaamiti kui head diili £16.99 eest kuni (arvatavasti) vähemalt selle kuu alguseni. Kas on veel kedagi, kes minuga samas paadis?

Tänud vastuse eest, kahjuks saan lennata vaid ajavahemikus 2. aprill (East Midlandsist Tallinna) - 15. aprill (Tallinnast tagasi East Midlandsisse).

Mind huvitabki just, et miks see väljakuulutatud hind nii odav on, kui tegelik hind ei tule selle lähedalegi? Saan aru, et lisatasusid hinna sisse ei arvestata, aga nagu ma eelnevalt näitena mainisin, esmaspäeval 2. aprillil on lennuhind £37.74 pluss lisatasud.

Kellelgi kogemusi Ryanairis varakult piletite broneerimisel? Ryanair kuulutab, et "Flights from East Midlands to Tallinn" £16.99.

Booking period: Friday 3th February - Monday 6th February Travel period: Monday 2nd April - Monday 30th April Applicable days: Monday - Thursday (Subject to availability) Offer Advance Purchase: 14 days

Starts 26th March.

Märkena on ära toodud, et hind ei sisalda lisakulusid jne.

Pole kunagi niiviisi ette broneerinud, aga väljakuulutatud hind pole nendel kuupäevadel ligilähedalegi £16.99. Täna on 5. veebruar, seega hind peaks kajastuma? Oskab keegi öelda, kuidas seda "kampaaniahinda" saada?

[edit] Näitena võin tuua 2. aprilli lennu, mille tegelik hind on £37.74 + Online Check In + EU 261 Levy + ETS Levy = Subtotal £45.99.

Tere, kas keegi tuleb Eestist Inglismaale lähiajal veel? Oleks üks paar kohvrit vaja siia saada kokkulepitava tasu eest :)

On kellelgi informatsiooni Tallinn - East Midlands suunal oktoobri lõpul, novembri algul? Tahtsin Ryanairi lehel edasi-tagasi piletit broneerida East Midlands - Tallinn suunal, aga millegipärast ei leidnud Tallinnast tagasilendu. Kas Ryanair lõpetas Tallinnast East Midlansi lennud? Tänud ette!

Kuidas võimalikult odavalt Luton Airport-Birmingham või East Midlands Airport-Birmingham reisida? Lõin Googlisse sisse ja Nationalrail pidavat olema cheap and easy, aga hind on päris kirves... Birminghami otse lendamine tuleks lõppkokkuvõtteks veelgi kallim. East Midlands-Brum tuleb veidi odavam, aga kas on veel teisi alternatiive Nationalrailile? Ilmselt lendan Ryanairiga ja pean otsustama kas Lutonisse või East Midlandsi, olenevalt nüüd alternatiividest.

Costco-s ostlemiseks on vaja omada Costco kliendikaarti ning sellel on aastane tasu. Hulgi sealt ostes tuleb tõesti kõvasti odavam.

www.kayak.com Sain 5 lendu odavalt ühe matsuga broneeritud.

Minu esimene kogemus Ryanairiga oli ok. Minu carry on mahtus mõõtudesse vaid sellisel juhul, kui seda muljuda - kott oli aga pungil asju täis. Eestis ega Lutonis ei kontrollinud keegi ei mõõtu ega kaalu. Paljudel inimestel näis samuti olevat päris kobe carry on. Oleneb vist kohast ka, aga need Ryanairi pagasiraamid on vast rohkem hirmutamiseks pandud. Lutonis otsiti mu pagas läbi, chocolate fingers jäeti mulle, peanut butter võeti ära. Purke ei lubatavat, mis sest, et oli plastikust :(

Ryanairi käsipagasimõõtmed on 55x40x20. Kas probleemiks võib osutuda nt 56 (pikkus) x31 (kõrgus) x23 (sügavus)? Kott ise on spordikotitaoline, seega annab veidi kokku suruda jms vajalik. Keegi siin foorumis rääkis, et olevat seda teinud ja polnud probleemi?

Keegi Lutoni ja East Midlandsi kohta teab öelda? Lendan Ryanairiga esimest korda ja eks ma ikka üritan veits selle kaalunumbriga nihverdada ka :)

Kas Ryanair käseb alati käsipagasi kaalule tõsta? Olen lennanud EasyJetiga Inglismaa vahelt ja neid ei ole huvitanud, kui raske see on, peaasi, et on ühes tükis. Kas Ryanair ei lase kohe Boarding Passi välja printida, millega kohe kott turvalindile visata?

Lendan märtsi lõpus TLL-EMA. Pilet tunduvalt odavam kui Lutonisse, aga mul pole Londonisse asja kah.