dgar

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina panustaks ka bussile. Olen korduvalt käinud autoga Lvovist edasi paarsada km. Ühe korra ka risti Lvovist Donbassi sõitnud.
Igatpidi mõnus reis. Minul pole turvalisuse koha pealt probleeme olnud, aga eks igalpool võib midagi juhtuda. Toon ära mõned juhtumid, mis mul on juhtunud

  • tee ääres reas mitu tanklat. Kaardiga saab maksta ainult ühes. Kui paak täis ja ulatan müüjale kaardi, śiis selgub, et kaardiga oleks tulnud siiski pool päeva ennem maksmas käia ja kui siis tehing on toimunud, siis saab bensiini. maksin käšš, eurodes, pärast arvestasin, et umbes 50 EEKi läks paagitäis ametlikust hinnast kallimaks- ikkagi odavam, kui Poolas, Eestist rääkimata.
  • sõidan pikkas autokolonnis 60 tsoonis, kiirus ca 70. Ainsana peatavad mendid mind. Trahvi nende kätte maksta ei saa. Edasi sõita ka ennem mitte, kui trahv makstud. Ütlevad, mine maksa panka ära, siis saad dok. kätte. kell sealmaal, et tundub, et tuleb veel üheks ööks sinna jääda. Pakun altkäemaksu, ei tee asjast kuulmagi. lõpuks tuttav kohalik õpetab: raha tuleb "kogemata" poetada mentide autosse. Sobiv summa kiiruse ületamise puhul, nahu ka igasugu teiste rikku´miste eest o0n 10 $, 10 € või samas vääringus kohalikku.