thesox

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas selle hotelli Utopia lähedal on poode või turgusid ka?
.
.
.
!

Tellisime reisi Goadventure kaudu laupäeval. Meie reisikonsultandiks oli Darja Pavlotseva. Tegu oli naistepäeva soodustusega ja küsisime, et kas võime kindlad olla, et reisi saame? Vastati et täiesti kindlad jne. Maksime siis 100% ettemaksu ära. Esmaspäeva hommikul helistatakse, et ei saa reisi kuna täis müüdud ja pakuti ligi kuu aega hiljemaks, millega me muidugi nõus ei olnud. Tahtsime raha tagasi saada ja nad lubasid sama päev kanda.
Siis muidugi ei tulnud raha. Pidime avalduse veel tegema, kuid ikka ei tulnud. Siis teisipäeval helistasin uuesti. Lubati kohe kanda raha tagasi aga ikka ei kandnud. Siis kirjutasime GoAdventuresse kirja, et mis toimub, miks raha pole. Isegi ei vastatud enam kirjadele. Kolmapäeval helistasin juhatajale ja juhataja ütles, et Darja tegeleb sellega ja helistab 5 minuti jooksul tagasi. Darja muidugi tunni aja jooksul ei helistanud. Helistasin ise siis tagasi. Darja võttis vastu. Küsisin juba veidi valjema häälega, kus raha on? Darja ütles, et see pole tema mure enam kui raamatupidaja ei kanna raha üle. Selline ülbe suhtumine.
Pärast seda kõne, siis lõpuks kanti raha üle. 3 päevaga suutsid nemad raha üle kanda kui mina pidin seda tegema 24h jooksul, et reis saada.
Ei soovita GoAdventure firmat reisiks kasutada, kuna neid ei saa usaldada.
Kristjan