Matukas09

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kaardi pealt on näha vahemaa Eesti ja Itaalia vahel. Selge, et sõidu peale kulub aega. Sellega peab bussireisil arvestama. Selle firmaga olen Itaalia reisil käinud, eks ta paras tormamine oli. Samas kõik hotellid olid korralikud, buss mugav ja probleeme polnud.

Tropicana Tivoli on lahe koht. Olen varasemalt olnud 4 tärnikates, eelmise aasta jaanuaris siis Tivolis. Lahe oli, et selline suur rahvaste paabel, inimesi oli ikka kohe igalt poolt ja jutule sai paljudega. Tuba oli meil ilma rõduta. Kõik oli ok, kuni ühel hetkel avastasime, et meil ühel aknal pole klaase ees. No sellised ruutudest koosnevad aknad. Ok, mingil hetkel kadusid ka ruudud ja viimaseks päevaks saime siis ka akna koos ruutude ja klaasidega tagasi:) No ja öösel oli külm, need aknad olid ikka väga hõredad, kuuldavasti naabrid toppisid ajalehtedega kinni, me ei viitsinud, paksud kardinad ette ja käis küll. Aga jah, magada oli külm, panime omale suured saunalinad ka veel peale, need polnud seal soojad tekid, vaid pigem mingid kardina moodi voodikatted. Toidud olid head, paremad kui minu varasemalt külastatud hotellides, valikut oli palju ja igale maitsele, hommikul värskeid saiakesi ja kukleid igas valikus. Eelpool mainitud ka, et bassein oli külm. Muidu asukoht küll väga hea, igale poole nii natuke jalutamist. Rand oli kehva jah, eks ma piltide pealt vaatasin ja olin ettevalmistatud, siis nii hull ei tundunudki. Samas mereilu see ei seganud, kalad kohe põlvekõrguses vees. Rannas tüütas jah see Roberto oma tatoodega ja mingi tüüp veel oma reisidega.

Hurgada kohta ei tea, aga olin Sharmis aasta tagasi samal ajal. No oli selline 20 kraadi sooja. Niikaua kui päike paistis oli ok. Juhtus pilveke ette tulema, oli kohe kõhedalt külm. Meri oli soe ja ujuda sai ilusti, õhtuti liikusime ikka kampsikuga. Samas olen sattunud sinna jaanuaris, kus oli ikka üle 30 kraadi sooja samal ajal. Iial ei tea, kuidas satub.