Tarmo_V

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Kui sa eelmine kord Palawanil olid nii pikalt, siis kindlasti oskad soovitada mida seal külastada ja milliseid väljasõite ette võtta?Me jõuame 26 jaanuar Palawaile ja siis arvatavasti nädala prärast edasi liigume.

Milliseud sihtkohti palawanil kulastada veel peale el nido? Voi milline ring palawanil teha kui nadal plaanis palawanil veeta? Kui palju maksavad muidu kohalike turismiburoode paevased valjasoidud ja kui palju tasub maksta kui leida kohalik isiklik kapten kavaga kes siis teeb privaattrippe(voi mis nad kusivad)?

Siin foorumiosas varem postitatud reisiplaan sai ümber tehtud ja veedan 19 päeva Filipiinidel. Plaan käia esialgu Palawanil(Puerto Princessa kuni El Nido). Soovitage kohti kus peatuda El Nido kandis? Kas Palawanil oleks Manilast mõistlik lennukiga ära käia, kui järgmine sihtpunkt Boracay?

Edasi plaan siis mõned päevad Boracayl olla (lihtsalt rannas ja veesporti) ning sealt juba Boholi kuni reisi lõpuni. Kuna suht vähe aega kohapeal ja suht tihe graafik, siis kuidas kõige mõistlikum oleks liigelda seal, et mitte väga palju väärtuslikku puhkuseaega raisata? Kuidas saada peale lennuki veel Manilast Boracayle?

Kõige olulisem muidugi, kuidas minna Boracaylt Boholi (lennukiga Calibo-Manila-Tagbilaran ei tundu väga mõistlik)? Kus kandis tasub öömaja võtta kui sooviks rannamõnusi suht palju nautida?

Esimest korda lähen Filipiinidele, nii et palun andke keegi nõu saartevahelise transpordi,öömajade ja tegevuste koha pealt antud sihtkohtades. Varsti minek juba, aga plaan puudub :)

Me võtsime kohapealt Phuketi suvalisest reisiputkast kiirpaadiga tripi. Hinda kahjuks enam ei mäleta, aga suht soodne tundus. Ja kohtades kus snorgeldamis- ja rannapeatused tehti, olid tõesti päris kenad.

Similanii julgeks kull soovitada. Ilusad valged liivarannad peatuskohtades. Vahemalt 3 aastat tagasi vahemalt oli nii..

Kas on soovitada mingit muud saart Busuanga asemel(10h laevaga sõitmine ei ole väga ahvatlev)? mida Busuangal teha või vaadata? Sama küsimus El Nido kohta... Või kui Boracay saar ära jätta plaanidest, siis kus veel samaväärsed ja ilusad rannad kui Boracayl? Et kuskil lihtsalt rahulikult olla....puhata, päikest nautida ja väljasõite teha.

Tänud loona_doon-le. :) Saan nüüd edasi mõtiskleda lennupiletite osas, aga Bangkokist edasi Phuketisse millega. Tookord lendasin Thai Airlinesiga ja atgasi mingi teise kohalikuga, mis oli 3 korda odavam. Keegi teab neid kohalike lennufirmade nimesid?

Kas kellelgi midagi huvitavat teha oleks soovitada Phuketis. Ise käisin 2007 astal, siis sai käidud Phi Phi saartel ja niisama rolleriga sõidetud. Seekord tahaks rohkem toimetada ja huvitavaid tegevusi leida. Kui keegi oskab midagi huvitavat soovitada, siis nõuanded teretulnud :)

Tere.

Kas keegi teab kust saab odavalt osta jaanuariks(periood alates 12 jaanuar kuni jan lõpuni) lennupiletid odavalt Taisse? Hetkel vaatan, et eriti alla 13000 krooni ei saa. Samas kuulnud, et keegi sai 5500 krooniga jaanuariks piletid. Oskate aidata ja soovitada ja kas on üldse reaalne saada lennupiletid 8000–9000 krooniga Phuketisse?

Ette tänades,

Tarmo

Loodan, et see aasta Vahemere ääres saabub kevad varem ja mai lõpuks jõuab temperatuur ka sinna 20 kraadi ligi. Uurime veic maad ja kui mingeid küsimusi tekkib, siis annan jälle märku :)

Mai viimane nädal minek väiksema seltkonnaga(6) Nizzasse. Kas keegi oskab mõnda hotelli soovitada, mis ei asuks rannast väga kaugel (alla 1km)? Hinnaklass ca 100 EUR-i öö eest 2 in. toas(min. kolm tärni hotell). Kas kellegil on kogemust hotellist alla kauplemisel (ntx maksta ettemaks hotelli eest, seltskonna soodustus vms)? Jään ootama asjalikke soovitusi konkreetsete hotelli nimede ja positiivsete kogemustega.. :) Tänud teile ette.