elen21

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie oleme käinud 2 korda Akka Antedonis ja nüüd mais olime Delphin Botanikus. Arvatavasti sügisel läheme ikka tagasi Akkasse. Kui lähtuda hinnast, siis minu arvates ei ole Botanik sellist ulmelist hinda väärt mida hetkel küsitakse. Kui pakutakse mõistliku hinnaga, siis läheks ehk tagasi Botanikusse, kuid muul juhul valin AKKA. Kuna oleme kevade ja sügise reisijad, siis valime muutliku ilma tõttu hotelli kus on ka sisebassein. Botanikus seda ei ole, kuigi erinevad reisibürood kinnitasid et on olemas. Lapsele meelsid Akka rohkem, kuna seal on suurepärane MiniClub ja kui sai ujumisest kõrini, käis seal joonistamas, mängimas. Hotellis orienteerumine oli ka kerge, laps sai ise klubi ja toa või basseini vahet käidud. Toidud olid maitsvamad, toad olid OK. Samas Botanikus on jällegi veepark, lõbustuspark (mis küll töötas 20-22), mitu erinevat basseini, palju rohelust. Veetsime enamus ajast nn vaikse basseini ääres, kus jook lausa nina alla tassiti. Tuba oli väga väike, puhas ja kulunud, voodi oli kõvem kui põrand, uks käis keeratava võtmega ja ei jäänud hästi kinni. Pere peale oli 1 võti ja 6 a laps ei saanud ise ust lahti ega kinni keerata, kuna see käis väga raskelt, pidin ise kaasas käima. Jahedama või vihmase õhtuga ei olnud eriti kuskil olla kui ainult toas, sest lobby oli suht väike selle suure rahvamassi jaoks ja rohkem sisebaare ei olnud. Hotellist käis tasuta buss iga päev Alanyasse (bussile peab end ette registreerima), shoppingu keskus oli ca 10-15 min jalutuse kaugusel.

Ei viitsi siin palju pikemalt muljetada, kuis sul Krizzzy veel küsimusi nende hotellide kohta on siis anna teada, vastan meeleldi :).

Mulle tuli teade Estourilt et 20.- EUR-i inimese kohta vaja kütse lisamaksu maksta. Kirjas oli ka lause, et oodatakse minu tagasisidet antud nõudmise kohta. Kuna me läheme terve perega, siis lisamaks kokku on päris suur summa. Seega pöördusin nende poole ja teataisn et olen nõus maksma kuid oluliselt väiksemat summat kui nende poolt nõutud. Igatahes mina sain nendega kokkuleppele. Täpselt sama võivad teha ka teised reisikorraldajad, seega pole mõtet nüüd solvuda ja kohe teie reisikorraldaja juurde tormata, lootuses et näe nemad ei tee nii. Ah teevad küll :)! Ja pealegi, sain oma reisi Türki ikka oluliselt odavamalt kui teised korraldajad pakkusid, seega väike lisamaks ei vii meid rööpast välja.

Oleme ka Estouriga minemas 30.04.11 Türki. Oleme reisinud Estouriga viimased 5 korda ja ei nurise millegi üle, v.a. kohapeal olevad esindajad. Hea teada, et seekord pardal söök raha eest - eelnevatel lendudel on tasuta olnud.

Meie käisme perega Antedonis 2008 september, laps oli siis 4. Jäime rahule, pakuks hindeks 4. Transfeer kestis ca 35 minutit. Saime toa peremajas, kuigi ei tellinud seda. Hotell mõnus, avar, kena, söök super. Toad olid ilusad ja puhtad, aint konditsioneeriga oli jama aeg-ajalt. Hotelli kõrval asus kirik ja iga päev mingi kell pasundati. Rand oli kivine, kuid puhas. Lastele oli miniklubi ja disko õhtuti; basseinide ääres ruumi piisavalt. Õhtuti oli mingid baari sopis LIVE muusika. Hotelli ees oli pikk kaubatänav. Muud eriti ümbruse kohta rääkida ei oska, kuna veetsime kogu aja mõnusalt hotelli territooriumil. Suurimaks miinuseks oli meie jaoks see et päike loojus suht vara mägede taha :( ja basseinides oli vesi suht külm (meri seevastu mõnus soe) ja kassid luusisid seal hordides ringi. Siiski, tundub, et sel aastal me läheme sinna tagasi (arvatavasti 3.okt). Laps oli 2 kui esimest korda Türgis käisime. Lapse kõrvade lukustusest saime jagu haigutamise ja nätsu närimisega. Head reisi!