trip-krainetrip-ukraine-dark

kessu87

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

4 meeldimist
4 postitust
23 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kui tahad Alanyast rohkem infot võid mulle postkasti kirjutada!!! =)

Tere Heler.....ka mina tahan minna mingi aeg nüüd jälle sooja ja samuti taskukohase hinnaga. Kas sul on kindel soov minna uut aastat vast võtma kuskile või näiteks peale uue aasta vastu võtmist võiks ju varbad sooja rannaliiv panna ja 7 päeva seal vedeleda =) ise olen reisimisestsõltuvuses ja välismaal juba pikalt ringi trippinud ja ka mõnes kohas natuke rohkem peatunud. Kui on huvi minuga reisile minna anna märku =)

Paluks veel kogemusi Istambuli Ataturki lennujaamas ööbimise kohta!!!!

Kui soovite normaalse hinna eest ringreise Alanyas ja selle umbruses votke uhendust Pashaga......ta räägib eesti keelt ja aitab teid igati seal olles =)......ta on fb Pasha Alanya Trips all......ta on mu hea sober sellepärast julgen ka teda soovitada......kui tekib veel kusimus anna teada olen ise seal linnakeses vahelduvaeduga isegi et elanud ja tean sellest kohast ja inimestest palju =)

Tere Vaatasin neid vaatamisväärsusi ja need tõesti sealkandi kõige kuulsamad kohad ja kindlasti huvitav vaadata aga minu silmi jäi lause, et on tegemist 4 v 5 tärnihotell aga süüa antakse ainult hommikul.....äkki on siiski võimalik organiseerida ka hotelli poolt vähemalt õhtusöök sest väljas söömine pole seal kõige odavam. See summa miste olete siiani maksnud selle eest on väga hästi saadud, kuna tavalislet 4 v 5 tärnihotelld kallimad. =)

Tean, et see on vb vale koht järgneva kirja jaoks aga see vähe aktiivsem kui see kus mul see pakkumien üleval on =) Nimelt on pakkuda üks koht 27.09.2013 algavale Türgi Alanya reisile. 7 ööd,kesklinna 3* hotellis hommiku ja õhtusöögiga minemas on 3 rõõmsameelset naiste rahavast vanuses 25-35. plaanis teha selline mõnus rannapuhkus,õhtuti mõnus äraolemine kohalikes baarikestes ja linnaga tutvumine. Hind: 60 euri broneering+26.august 395.-+reisikindlustus kui soovid kui on huvilisi kirjutage mulle meilile gerlinteesalu@gmail.com =)

Tere Liisuaa=) Kõigepealt ära muretese kui lähed reisibüroo kaudu siis on kõik väga hästi korraldatud ja kõik lennujaamast hotellini läheb sujuvalt. Selle ajal kui sina sinna lähed siis algab Alanyas hooaeg, enamus kohti on on avatud ja usun, leiate kõik vajaliku enda jaoks et mõnusalt puhata. Mis selle aja kohta tahaksin mainida on see et ilma ei pruugi olla kõige soojemad. Päeval on kindlasti soojem kui meil eestis ja saab ka randa kindlasti minna aga õhtud võivad olla päris jahedad aga kõigile see suur leitsak ka ei meeldi nii et vb sinu jaoks on see just mõnus. =) Nädalast Alanyas peaks piisama, et saaksid sellise üldse ülevaate sellest linnakesest. Linn pole nüüd kõige väiksem aga kõik on väga lihtsalt leitav. Praktiliselt kõik poed ja peokohad ja baarid jäävad ühele peatänavale mis viib lõpuks kesklinna. Linnas liigub ka buss millega saab väga hõlpsalt liikuda. Kaubanduskeksused seal eriti moeks pole aga see eest on tänavad täis Alanyale omaseid poode mis on omaette elamus. Pasha kohta ei oska ma midagi öelda aga tänaval on palju müügikohti kust saab kohalike ringsõite osta ja autot rentida aga see kui odavalt sa selle kätte saad sõltub siiski sinust.Ka see Pasha võib sulle kõik kallilt maha müüa kui sa ei kauple ja ei vestle =) See on minu poolne väga üldine kokkuvõte aga kui sul on veel soovi teada saada selle linna kohta ja mida seal teha kirjuta mulle kas trip.ee postkasti v meilile miisu_kiisu87@hotmail.com ja võin täpsemalt rääkida. Nimelt olen seal väga palju käinud ja kohalike juures ka elanud nii et tean päris palju selle linna kohta =)

Mina olen enda jaosk ühe segasi teoga hakkama saanu =) Nimelt poolteist aastat tagasi otsustasime sõbrannaga keset lumist pühapäevahommikut, et me sõidame mõne kuu pärast kreetale. Võtsime tööl lahti teades vaid linna nime kuhu peaksime kohale jõudama. Meid ei ootand seal ees mitte kui midagi ja eeltöö oli 0 lähedane ja me jõudsime kohale ja meil läks seal hästi. Me poleks tagasi tulnud kui poleks maha jäänud armastatuid. =) Nii et edu, mine ja ränad.....lihtne kindlasti olema ei saa aga tasub ära =) ja siis kui oled mõnda aega ringi reisinud siis tunned kas tahad lõplikult kõik sillad põletada v siisiki naased mingi aeg Eesti =)

Kas keegi oskab öelda kust saaks osta ´´Modern Italian grammar workbook´´ Kas seda müüakse ka paberkandjal eestis, sest e-raamatuna on see olemas aga sooviks siiski paberkandjal v oskate soovitada mingit interneti saiti kust saab taskukohaselt seda raamatut osta.

Kõigepealt vastuväide tutkaonule, on võimalik teha kahte asja korraga nii tööd kui puhata. Sealne töökultuur, just suviti on selline, et lähed kohale pakud ennast tööle ja see töö pole konti murdev ja sa ei tööta kindlasti 24/7 seega saad väikese lisaraha eest mõnusalt puhata ja puhkus ei pea kestma vaid nädal või kaks. Aga nüüd teemast. Kindlasti vali mingi turismitsentrum, kuna mujal võid inglise keelega hätta jääda itaalased ei kipu rääkima ja oskama inglise keelt. Turismipiirkonnas aga arvatavastis sellist muret pole. Võimalik on et leiad interneti teel tööd aga kui vähegi võimalusi on siis sõida kohale ja otsi kohapeal tööd. Ise käisin nii tööl eelmine suvi Kreetal ja väga mõnus oli. Ning sügisel sai ka Itaalas natuke tööd tehtud =)

Tere, kas keegi oleks nii armas ja kirjtaks mulle millised eesti keele käänded vastavad alljärgnevatele itaalai keele eesõnadele. di, in, su, a, con, per, da, tra, fra. Igale eessõnale peab vastama meie keele kääne. Mul on olemas mingi konspekt selle kohta aga ehk keegi oskab mulle täpsemalt ja arusaadavamalt kirjutada.=) Tahaks õppides siiski kõigest õigesti aru saada. Kirjutada võit mulle meilile miisu_kiisu87@hotmail.com

Mina tahaks minna suvel kuskile soojale maale peesitama ja ka siis tööle, et seal elu nautida. Olen plaaninud taas kord tagasi minna Kreetale aga see kord siis linna nimega Hersonissosesse. Eelmisel aastal sai sealt 5 km eemal asuvas Malias pesitsetud. Kuid see pole kindel plaan just sinna minna, õppin siin vaikselt ka Itaalai keelt ja oleks vahva ka seal tripida. Aga üksi natuke nadi seda teha seega otsin kaaslasi, kellega koos siis minna ilusiad suve pradiise vallutama. Võtke ühendust kas siis siin v kirjutage mulle meilile miisu_kiisu87@hotmail.com , kelle on sama idee......lähme koos ja teeme oma suve huvitavaks =)