finnbell

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
22 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ehk oskate soovitada, milline ühistranspordi variant oleks õhtusel ajal Londoni kesklinnast tagasi Stanstead lennujaama sõitmiseks kõige parem??

minime, suured tänud kiire vastuse eest! Ostsin piletid ära!:)

Tere!

Selline mure, pole varem Ryanairi pileteid ostnud. Kes rohkem Ryanairiga sõitnud, sooviksin tagasisidet: kui tihti Ryanair on oma lennuaegu muutnud? Oleks soov praegu maikuuks Londonisse piletid ära osta, kas on liiga vara?
Estravelist kunagi mulle öeldi, et Ryanair pidevalt muudab lennuaegu jne. Trip.ee foorumist sellele väitele küll kinnitust ei leidnud v.a. paar tükki (lugesin läbi enamik Ryanairiga seotud teemasid).
Kuidas kommenteeriksite, kui suur on tõenäosus et nad mul maikuise lennu kellaaegu või isegi lennu kuupäeva 1-2 päeva muudavad? Praeguse pakutava lennu kellajad on mulle lihtsalt niivõrd sobivad, et oleks kahju kui seda muudetaks.

Tekkis ka küsimus nr 2. Kui mul on ainult tagasi tulles checked bag, siis proovisin Ryanairi koduleht pani piletit ostes checked bag fee 2 x edasi-tagasi suunal mõlemale! Minnes aga mul checked bagi ei tule. Kas tuleks alles peale piletite ostu sealt 'manage by bookings', 'add bags' alt lisada või paneb ta selle summa ikkagi mõlemale suunale ehk kahekordselt? Kuidas lisada ainult tagasitulekule seda checked bagi?

Lugesin reeglitest (pikk pdf fail) siis pildi suurus oli 600x600 mis on viisa/passipildi jaoks ikka tavatult suur. Kas tavadokumendi pilti tuleks ise siis suurendada photoshopis selliste 'hiigelmõõtmeteni' ja miks seda neil nii suurt vaja on, täitsa huvitav. Kas on kogemusi?

Deebetiga sain juunis 2011 maksta suuremates toidupoodides, väiksemad poed ja osad restoranid tahtsid krediitkaarti, deebet ei läinud läbi, viskas neil masinatele errori ette. Samas suured ketid nagu Target jne nendes toimis deebet laitmatult. Väljavõtmine ei ole ka väga kallis aga otstarbekam võtta 1x suurem summa, kui mitu korda väiksemaid (teenustasu). Täpse protsendi saad teada oma pangast.

Tänases Õhtulehes intervjuu Janne Saarega, kes läks 3 kuuks USAsse külla ja otsustas peale 2,5 kuud et jääb sinna elama. Kuidas on see nii lihtne? Terve trip.ee USA foorum on täis postitusi, kui raske on USAsse kolida ja seal legaalselt elada. Huvitav lihtsalt,et see nt Janne Saarel nii lihtsalt käis või on ta seal siis illegaalselt?

Sooviks uuemat infot kes USAs käinud, kas võib siis äraantava pagasi lukku panna??? Selle lukuga mis kohvril endal kaasas. Või parem mitte?
Olen kuulnud, et see kohvrilukk on ära lõhutud.
Täiesti lahti oleks ka nagu imelik/ebaturvaline jätta või pole USAsse reisides muud varianti?

marks66- mis sularaha vastu anti hotelli poolt? tsekk? Mille alusel raha pärast neilt tagasi said?
Küsin, sest kavatsen ka ise tuleval reisil sularaha hotelli depositiks kasutada, sest bronnnid istuvad osadel hotellidel liiga kaua kaardi peal kinni ja pikk reis, vaba raha läheb vaja :)

Selline mure, saabun hotelli check-in tegema praktiliselt keskööl (lend on hiline mis teha) kas nad võivad minu priceline kaudu ostetud toa tühistada, märkida kui no-show vms.
Kuna priceline võtab raha kohe, oleks jama küll kui mingeid sekeldusi tuleks, sest hotelli eest juba makstud.
Kas sellest võib probleeme tulla kui nii hilja saabuda?

Selline huvitav asi, Finnairi piletid USAsse on firma enda kodukal üle 200 euro kallimad kui Amadeus süsteemis!! Samad kuupäevad ja lennud.
Amadeus pakub hinnaks veidi üle 700 euri aga Finnair.ee koguni 970eur.

Kas see on normaalne? Või on Amadeusis viga, ostan pileti ära ja pärast selgub et jama?Kuna hinnavahe ikka nii suur siis hakkasin täitsa kahtlema siin.
Kas keegi teab nõu anda??? Tahaks tõesti sealt Amadeusist (estraveli kaudu) siis need piletid ära osta.

Kes on käinud lossis, kas seal kuningapere suveniire ka oli? Viimati Rootsis käies ei leidnud neid kusagilt. Enamik poodides oli kõikvõimaliku muud Rootsi värki aga mitte kuningaperega. Mõtlen just postkaardid, magnetid, raamatud, jne kuningaperega.

Tere!
Minul sama küsimus mis jaanuaris Skyzeril: kas osta praegu ära lennupiletid juunikuuks USAsse- osad lennufirmade soodukad on veebruari lõpuni. Või on mõttekas oodata, eelmine nädal kuskilt välismaa foorumist lugesin et lennufirmad 3 kuud enne teevad tavaliselt kampaaniaid.
Kogenumad lennupiletite ostjad mis te arvate? Kas ära varuda või veel natuke oodata?

Finnair ja Tallinn-Helsingi

Kellel kogemusi kui graafikus on Finnair (finncom) Tallinn-Helsingi liinil?
Mul jääb Tallinnast Helsingi jõudes lendude vahele ainult 1h (sõidan edasi finnairiga JFKsse) Lennud alates Tallinnast on kyll sama bronni peal aga kui Tallinn-Helsingi nüüd hilineb...siis täitsa jama.
Graafiku järgi Helsingisse jõuab 13:10 ja NYC-sse läheb edasi 14:10.

Jätaksin ise pikema vahe kui 1h, kuid Symphony pakub Tallinnast väljumisega praktiliselt ainult 12:40 väljuvaid kombinatsioone. Nyyd muretsngi kui täpselt lennuk Tallinnast välja lendab ja kas see 1h on piisav?

Mure on mul sellega, et varem kirjutatud (v.t. sama teema ylalpool)broneeringus olnud summa (hotelli 5euri bronnitasu) on pangakontol tagasi. Ja bronn kadunud, raha maha ei ole võetud. Ei teagi enam mida sellest järeldada. Kas on siis kehtiv broneering hotelli või miks nad seda bronnitasu siis pangakontolt ära ei realiseerinud? See broneeritud summa seisis seal u. 1 kuu. Pank ütles et neil automaatne tühistus ka juba selle aja peale nagunii. s.t. nad ei lase hoida bronnis üle 1 kuu.

Küsimus: kui kiiresti jõuab info booking.com'ist hotellini. Kui bronnitud paar nädalat tagasi, kas siis kui hotelli helistan ja küsin, kas nad peaksid teadma juba minu booking.com kaudu tehtud broneeringust või ei?
Tänud, kui kellelgi on kogemusi või infot!

Aitäh jagamast/kirjutamast reaalsest kogemusest selle kodulehe kaudu apartmendi bronnimisel! Kas oligi ainult 45 euri/ öö? Super ju nii keskse koha kohta! Kui palju ettemaksu tuli maksta?

Jah mul ka 2 hotelli bronnitud (erinevates riikides) teisel hotellil ei ole siiani mingit summat veel kaardilt broneeringusse pandud, isegi mitte seda 5eur teenustasu vms. Ju siis sõltub hotellist/diilist.
Tänud vastajatele!

Kuna paljud on soovitanud booking.com kaudu bronnida sai endalgi see tehtud 10.märtsil. Mai lõpus toimuvale reisile. Booking.comist/ tripi foorumist lugesin et ‘no fees’ ja tõesti siiani ei ole sentigi maksnud aga:

Eile 12.04 on äkki mu kontol bronnis 78kr (5 euri) Vaatasin et summa küsija on hotell ise (sama kuhu booking.com kaudu maikuuks toad võtsin) muud infot ei ole.

Kas keegi siinolijatest teab mille eest see on siis nüüd kuu aega hiljem peale bronnimist?

Kas see võib olla booking.com ‘Confirmation’ lehel kirjutatu: The hotel reserves the right to pre-authorise credit cards prior to arrival.

Suured tänud kui kellelgi on kogemusi või infot mida see 5 eurone bronn tähendab!:P Summa ei ole suur, kuid oleks kindlam teada mille eest see on! Pole varem niimoodi broneerinud ka, seega ei ole kogemusi. Reisini veel paar nädalat aega.

Eestis on üldse probleeme cabin-size kohvri ostmisega, enamus müüjad ütlevad, et läheb küll- aga kui mõõte vaadata siis SASile/EA-le need jäävad liiga suureks! EA-l ei tohi ületada 45x35x20cm, SASil 23x40x55cm (kokku üle 115cm ei või minna ütleb SAS)

Kas keegi teab soovitada kes Eestis kuskilt on saanud vastavate väiksemate mõõtudega cabini kohvri? (Või oleks parem üldse reisikotiga minna? Seda vähemalt saab kokku suruda kui vaja...)

Jubedalt tahaks äraantava pagasiga enam üldse mitte tegeleda ja leida ükskord normaalne (võimalikult palju mahutav) käsipagas!!!

Küsimus selline, lendan SASiga Pariisist Eestisse, kui range on käsipagasi kontroll, kas võib olla lisaks käsipagasi kotile ka käekott/läpakakott. Või peab olema 1 kott ja kõik!?
Teadjamad reisijad- palun aidake, SAS kodulehel on kirjas et ainult 1 kott turistiklassis aga mujal netis on info kus käekott/foto/läpparikott loetakse ‘personal item’iks ja võib veel olla juures käsipagasi kotile lisaks.
Kuidas teil kogemused on näidanud?

Tänud kõigile asjaliku info eest! Sain targemaks!!! :)