KertuM

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Viisat pole võimalik ilma kindlustuseta taodelda siiski nagu mina aru sain siis nõutakse tervisekindlustust, seega pagasi-ja reitõrke oma ei pea tegema, kuid soovitan. Käisin eelmine kuu Goas ja ostsime kohaliku kõnekaardi (Vodafone). Lähtusime Eesti poolse esindaja nõuandest, et sellega on odavam koju (Eestisse) helistada, 10 ruupiat minut. Kõnekaardi kätte saades oli sellel 370 ruupiat, kaaslane tegi 4 minutilise kõne Eestisse ja krediit oli otsas. Kõnede vastuvõtmine oli tasuta ja sõnumite saatmine oli tõesti odav (täpset summat ei tea). Inglased seevastu ütlesid, et Inglismaale helistades on tõesti 10ruupiat minut kuid arvasid, et põhjus võib selles olla, et Inglismaal on palju India kodanikke. Pööraks veel tähelepanu, et kohaliku nr. ostmiseks on tarvis passi koopiat ja pilti.

Minu 6. jaanuaril saadetud passid jõudsid eile (23.jaanuar) tagasi. Tundub, et nad on seal Soomes oma asjadega järjele jõudnud ja kõik toimib. Lisaks IGCS-i lehel on "important information" all, et 2 pilti on vaja. Panin siis ühe ankeedile ja teise lihtsalt kaasa aga see saadeti tagasi, tundub, et seda pole siiski vaja.

Hea, et keegi pani lõpuks kirja kogu protsessi käigu, et tulevastel põlvedel selge pilt silme ees oleks. Saatsin ise 6-ndal passid ära, pole veel mingit meili saanud aga loodan, et järgmine nädal tuleb ka see.

Mõni sünnimärk näos või mujal nähtavamas kohas, tatoveering ning kus see kehal paikneb vms. Ise kirjutasingi, et tatoveering vasakul randmel ja reisikaaslane kirjutas sünnimärk paremal põsel.

To tibin: Kas küsisite sealt uuest kohast selle tagasisaatmise kohta?

Huvitav, miks mulle öeldi, et tagasisaatmisel tuleb maksta MÕLEMA passi eest 6.70 . Nagu ma aru saan siis see on mõeldud tegelikult markide jaoks, seega võin ka ise need juurde lisada.

Kirjutasin eelmine nädal nende info meilile, sain vastuse kiiresti. Viisade saatmine toimub samal põhimõttel nagu vanasti, selle erandiga, et tuleb täita online taotlus ning see ka välja printida, foto lisata ja alkirjastada. Paned kõik vajalikud dokumendid, passi ja tagastusümbriku ühtekokku ja saadad neile. Tagasisaatmise kulu on ühe passi kohta 6.70 EUR ka siis kui saadad mitu passi ühes ümbrikus.Summa tuleb koos viisa tasuga kanda nende arvelduskontole.

Küsimus tervisekindlustuse kohta. Kas sobib kindlustusfirmas tehtud reisikindlustus? Ning kas väljaprinditud kindlustuse koopia tuleb passiga koos saatkonda saata?

Tänud!

Otsin ise hetkel ka Goasse lendu veebruariks ja leidsin sky24.ee-st Budapest-Goa 350 euroga. Lend venib küll üsna pikaks ja ümberistumisi on palju kuid nii tuleb lend suht soodne. ;)

Käisime jaanuaris Estlive-iga Goas ja lennukis jalaruum oli olematu. Minu teada korraldasid Estlive ja Horizon ka eelmine hooaeg koos Goa reise, kuid tookord oli minu meelest lennufirmaks mingi Itaalia kompani, seega soovitan igaks juhuks valmis olla vähese jalaruumiga lennukiks.

Tere

Läheme jaanuaris sõbrannaga sinna hotelli ja tekkis küsimus kas seal on võimalik ka internetti kasutada ja kui enda arvuti kaasa võtta, kas on turvaline seda hotellituppa jätta kui ise väljas oled? Kas kellelgi on kogemust wifi ühendusega näiteks kohvikutes?

Tänud, Kertu

Tere, lugesin sealt, et pagasi ja eine maksumus ei ole hinna sees, kas sain õigesti aru? Kas esimeses check-in´is saab teha kõik chekid või peab ümberistumise korral uuesti chekkima? Veel selline asi, et mul pole krediitkaarti kas on võimalik ka tavaliselt kontolt tasuda?
Võibolla lihtsad küsimused, kuid reisin esimest korda nö iseseisvalt Indiasse ja tahan kindel olla, et kuskil võõras riigis hätta ei jää.

Tänud

Kertu