RaidoM

Reisisell, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Mõnes kohvikus ma usun. Eeldusel, et sa ühe kohvi ka ostad.

Olen vaadanud. Ka eelnevate päevade piletihinnad on erinevad.

Ryanair pakub hetkel 5naela eest üheotsapileteid algusega Londonist. Mul oleks vaja Londonist Bratislavasse piletit 27.maiks ja kirjas on ka, et Bratislavasse on pilet 5£ + maksud. Kui hakkan aga valima,siis tuleb hinnaks hoopis midagi muud.
Milles asi? Ei saa aru kahjuks.
http://www.ryanair.com/en/fares-to-europe

Viibisin Indias ca 9 kuud. 4 kuud sellest reisisin. Hakkama sain isegi vähem kui 4000.- krooniga kuus. Janus ei olnud ja nälginud ka ei olnud. Öömaja hinnapiiriks oli mul 200 ruupiat( ca 50 EEK) vahel tuli rohkem maksta ja paljudel kordadel sain ka vähemaga hakkama. Kõige odavama majutuse leidsin Gokarnast, 50 ruupiat öö. Luks värk ei olnud aga luksust taga ei ajanudki. Toidu peale läks ka ca 200-300 ruupiat päevas. Vaatamisväärsuste kohta ei oska öelda. Väga paljud asjad on tasuta või siis tasu on väga väike. India ongi üks suur vaatamisväärsus :)
Taj Mahali sain ka tasuta sisse kuna sattusin täpselt õigel päeval: 18.aprill, World Heritage Day. Kokkusattumus.
Transpordi peale läks väga vähe. AC ronge ma ei kasutanud kuna algusest peale sõitsin nende tavaliste, lihtklassi vagunis, mis oli täitsa normaalne seega ei osanud midagi paremat otsida. Ja ilmselt 10 kordne hinnavahe mõjutas ka. Sai ka transpordivagunis sõidetud Mumbaist Goasse kuna rongid olid puupüsti täis ja muud ei jäänud üle. Elu lahedaim kogemus :)
Üldiselt saab Indias väga odavalt hakkama.
Kui soovid paremates tingimustes ringi reisida, tuleb ka rohkem maksta.