nublu0011

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
1 postitust / 5 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Oh jumal tänatud siis! Ma tean jah et ma peaks vähem lugema neid kommentaare siin, aga no mind nii huvitab teiste inimeste arvamused ja kogemused kes seal käinud on ja eks siin ole igasuguseid kirjutisi.. nii väga positiivseid, kui täiesti kibestunud ja negatiivseid.

Seega kui nagu elukoht on olemas (jah selle märgin ESTA'sse ka) .. kontaktid inimestega kelle juurde elama lähen , enam vähem okei summa raha.. aga jääksime umbes 90 päevaks .. siis loodetavasti meile keegi mingi 2 nädlast piiri peale ei pane :/ oeh.. nii kaua seda trippi juba plaanitud.

Aga okei! :) Jah. Positiivne suhtumine, .. jajah, koolivaheaeg, seda mainida ka kindlasti..

Loodetavasti kõik saab korda..

Suur aitähh kõigile!

Tere!

Küsimus siis selline. Lähen Ameerikasse suvel, sugulaste juurde. ESTAt veel taotlenud ei ole, aga kohe kohe. Seal on nii et 90neks päevaks võid jääda. Mõtlesingi sõbraga, et teeme endale ühe vägeva koolivaheaja, ja sugulased ka nõus et oleksime ameerikas 90 päeva (või noh sinna kanti). Teeksime ühe pika roundtrip'i East-Coastil .. nagu käiksime kõik sugulaste lähedasemad sõbrad ja nii läbi, vaataks rahulikult linnasid.. etc etc.

AGA..

Kas meid üldse lastakse 90neks päevaks sinna, kuigi see on lubatud piir? Oleme kaks noort inimest. Palju mul peab olema raha ette näitamiseks, kui ma sinna lähen? Kas maksab üldse öelda et ma lähen sugulaste juurde, või on liiga kahtlane (mind on osad siinsed foorumi postitused nii ära hirmutanud, et mitte mingil juhul ärge öelge et lähete kellelegi külla, eriti veel kolmeks kuuks). Tahaks lihtsalt et kõik laabuks ilusti ja et probleeme nii pika ajalise reisiga ei tuleks.

On soovitusi?

Nublu