Lihtsalt Mina

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 6 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

KERLILE!
Tere Kerli! Ma lähen kahe sõbrannaga 11-15 märts (sama aeg mis sinulgi) Londonisse! Esimese öö veedame ka lennujaama juures hotellis,siis tahame saada linnale lähemale! Et koos oleks ehk kergem leida!
Võid helistada mulle,sest aega napib juba :) Minu nr: 56305927

Ma tänan sind, ise ma ikka alla 30, aga lihtsalt tekkis huvi üha sõbranna koha pealt. Olen teinud eelnevalt uurimis tööd, aga aju lendab õhku varsti. Eeltööd olen ikka väga palju teinud tegelikult, aga tore ikkagi, kui keegi targem ja asjast teadlikum inimene ütleb ja aitab, eriti veel inimene, kes on seal juba olnud (nagu Sina). :) Suured tänud Sulle! Ja ilusat reisi, sain aru,et sa varsti tagasi Austraaliasse! Kes teab, ehk kohtume ka seal ;)

Issand kui õelad on ikka osad inimesed, tore et sina targana sündisid ja tore, et sina kelleltki mingit nõu ei ole kunagi küsinud. Ise olen küll inimesi ilma probleemideta aidanud. Aga no aitäh Sulle ja edu sulle. Tuult tiibadesse!

Plaanis minna sügisel siis Austraaliasse mitmekesi, aga kusagilt jäi silma et WHV viisa on 18-30 aastastele, öelge millist viisat peaks siis üle 30 aastane inimene tegema, et saaks seal töötada ja elada umbes aasta?
Ette tänades!