dada123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas sadamast jõuab kenasti arlanda lennujaama kui laev jõuab 10.00 ning lend läheb 13.55? Tuleks kasutada taksot või jõuab ka arlanda expressiga?

Kogemusi Xperience Kiroseiz Parkland 5* hotelliga ?

3000 krooni eest (200€) eest tõesti enam ehk ei saa .. Eks oma rolli mängib see aasta ka meie kehv suvi .. Enamus egiptuse/türgi reise oli migni aeg veel 1 kuu + ette välja müüdud ..

Aasta tagasi oli põhmst sama nagu Eesti. Bangkok ja turismipiirkonnad kohati isegi kallimad ... seda nii majutuselt, söögilt ja joogilt kui kuskil bungalows elada võrkkiiges ilma kondita saab ka odavamalt ilmselt.

No minumeelest cambodia liiklus võrreldes Tai'ga on umbes 100x hullem. Cambodias ei tunnistata kohati ikka mitte ühtegi liikluseeskirja. Seal mingi roller võtta on suht enesetapp, kuna pole harjunud ka selle liiklusega. Lihtsam on tuki sarnaste ollustega ringi panna ning taga õlut juua.

No igataahes said asjad ära saadetud teisipäev. Lugesin et 2 sisenemise viisaga on 6 kuud aega sisenemised ära teha .. eks näis kui tagasi pakk tuleb.

Nonii, hakkame siis tai viisat taotlema. Lugesin nende kodulehelt et vaja järgmisi asju:

  1. Pass
  2. Passi koopia
  3. Viisa taotlus vorm
  4. 2 värvilist passipilti (kas üks kleepida sinna taotlusse ja teine niisama ymbrikusse panna?)
  5. Koopia lennupiletitest (nendest, millega saabume bangkoki ja ka nendest, millega liigume kambodzasse, et saada 2 sisenemisega viisat)
  6. Panga väljavõte (400 eur min). Et peab panka minema ja väljavõtte printida laskma ning tembeldada?
  7. 10 eurot ümbrikusse tagasi saatmiseks (kas oleks mõistlik ka tühi ümbrik kaasa panna koos enda aadressiga?)
  8. 50 eurot viisa tasu ( 2 sisenemisega viisa).

Nende kodulehel oli kirjas, et mitte viisat taodeleda 2 kuud enne reisi algus. Kui me nüüd selle nädala jooksul saadaksime soome passid, kas meile antakse ikka viisa :D? Reisile lähme 11 juuli ja tagasi 3 august.

Ahjaa, kas dokumendid tuleb sellele aadressile saata: Eteläesplanadi 22 C (3rd Floor) 00130 Helsinki

Lihtsaim viis vist postkontorisse minna ning tähitud kirjana saata ? Ümbrikule vaja kirjutada ka veel midagi? (peale aadresside)

Ega keegi ei tea kuidas hetkel oleks kõige soodsam saada piletid Bangkoki, sealt on plaan edasi minna Kambodzasse Air Asiaga. Reisi plaan on juuli lõpus minna ning augusti lõpp tagasi, ca kuu aega kohapeal siis .. Alla 11 000 alates Riiast pole silma jäänud :/ Need 7-8 tuhande kroonised pakkumised on vist ainult unenägu?

Nonii, juuli lõpus plaan minna ning augusti lõpus tagasi tulla. Kuupäevad olulised ei ole.

Seega oleks tarvis odavaid lennu pileteid kas Bangkoki või kohe phnom pehni. Alguspunktiks sobib tallinn, riia, helsinki

Olen ise ka kamminud neid sooduspakkumisi, kuid siiani alla 14000 pole midagi leidnud.

Ilmselt mõistlik on bangkoki minna ja sealt air asiaga edasi vms