nnfje

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 1 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Sai hiljuti sellelt samalt AIM'i reisilt tagasi tuldud.

Ma ei tea, kuidas varasematel aastatel märtsi-lõpu ilm on olnud, aga sel aastal oli minu jaoks ainult Hintertux (ehk liustik) sõidetav. Eriti vahva oli seal esimesel päeval, kui ilmateade lubas liustikule udu, aga tegelikult oli ilus päikesepaisteline päev - inimesi oli seetõttu vähe ja seal sai vabalt kihutada. Kahjuks hakkas aga iga järgmise päevaga rahvast järjest rohkem ja rohkem juurde voolama. Ilmselt seetõttu, et teistes suusakeskustes, s.h. Penkenil, mille gondel otse Mayrhofen'i külast üles viib, oli kõva sula. Ühesõnaga, mingist hetkest alates oli liustikul sõita juba võimatu, sest rahvast oli kohutavalt palju - kogu energia läks sellele, et jälgida, et kellegagi kokku ei põrkaks, kusjuures neid, kes põrkasid, oli seal piisavalt. Nagu sipelgapesa! Viimasel päeval sel põhjusel enam mäele üldse ei läinud.
Ühesõnaga, mägi ise on super! Kui vaid rahvast vähem oleks ...

AIM kui reisifirma oli täitsa OK. Ei oska nende kohta ühtegi halba sõna öelda. Mis bussisõitu puudutab, siis võibolla oli asi selles, et ma polnud juba ammu-ammu bussireisil käinud, aga need 2 päeva, mis kulusid ühe otsa läbimiseks, ei olnud minu jaoks mingi probleem. Istud rahulikult, ajad sõpradega juttu / viskate nalja, loed vahepeal raamatut ja kui tahad, siis vaatad telekat ... aeg lendas bussis päris kiiresti.

Miinustest. Ainuke ja kõige suurem probleem oli Mayrhofen'i majutus - Rauchenwalderhof. Kes tahab täpsemalt teada, võib TripAdvisor'it checkata (http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g608662-d754251-r60268321-Pension_Rauchenwalderhof-Mayrhofen_Tirol_Austrian_Alps.html), aga lühidalt öeldes on seal juba mitu intsidenti olnud, kus Rauchenwalderhof'i omanik on klientidele kätega kallale tulnud (mees ei ole vaimselt eriti stabiilne)! AIM on sellest teadlik ja ma usun (õigemini loodan), et nad järgmisel hooajal mõne muu külalistemaja valivad. Mina isiklikult pidin sel põhjusel omale kohapeal uue öömaja otsima. Jätsin topelt-majutusega seotud kulud enda kanda ja ei hakanud AIM'ile mingit nõuet esitama, kuigi oleks võinud muidugi. Aga ma loodan tõsiselt, et nüüd, kus AIM on teadlik, millega ta oma kliente sinna majutades riskib, valib järgmisel hooajal mõne tsiviliseerituma koha. Häid külalistemaju/hotelle jagub Mayrhofen'is küllaga! Kui õhtupoole mööda küla jalutate, siis näete, et neid on kõik kohad täis.