imelik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
2 postitust / 6 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Suur tänu kaasa mõtlemast!
Jah, põhiline küss ongi selles, kas tasub loota meeleparanduse toimumisele üksi rahulikus kohas või peaks tõesti a la sõnnikut loopima.

Kui tuleb veel soovitusi maailma erinevate nurkade kohta, olen avatud!

Omal käel Tenerifele

Leidsin Playa de las Americase piirkonnast sobiliku hotelli sobiliku hinnaga. Millist lennumarsruuti sinna dets/jaanuar soovitate, kui tahaks minna ntx 10 päevaks, aga Tallinnast pakutakse lende vaid nädalase tsükliga. Vahemaandumisi võiks olla max 1, sest reisime lapsega. Tänud!!

Tänud! Prindin vastused välja ja püüan paari nädala jooksul mingi killu vastu panna, praegu kohe ei tule.

Täpne ilmainfo - Tenerife

Kust leida täpset ilmaennustust Playa De Las Americase kohta? Minu senine kogemus näitab seda, et kõik suured kanalid (BBC, CNN, yr.no jne) panevad paska ja näitavad seal alati jaanuaris märksa külmemat ja vihmasemat ilma kui seal tegelikult on.
1kord, kui olin koha peal veebist ilma uurinud ja see näitas väikest vihma, küsisin hotellist, et mis ilm siis homme ikkagi tuleb… selle peale hakkas adminn naerma ja sõnas kuldsed sõnad, et “siin ei saja mitte kunagi”. Nii kusjuures on ka olnud. Et kui mägedes midagi tuleb, siis rannas on vihmatu. Räägin just jaanuarist ehk talveperioodist. (kui jätame välja mõned erakordsed tormirohked aastad)
Aga ikkagi – kas on mõni sait, mis on rannarajooni ilma osas ka täpne?

Tänud põhjalike vastuste eest! Oli suureks abiks!

Väga armas. Aga ma kordan, et mind huvitab eeskätt kindlustuse soovitus, mitte autorendi oma.