waterman5

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
16 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere! Mul ka selline mõte et läheks Tserobõli, aga pole leidnud kellega minna, ja siis otsustasin et lähen üksi. Suhtleks meili teel? avokra@gmail.com

Tere! Kas sa sellisest matkast teisel pool Uurale ei tahaks teha.....Nagu GULAG ehitus 501.See on läbi soode, läbi taiga, läbi tundra. Pikkus on 350 km.Kui oled huvitatud siis saadaks materjali, see on vene keeles muidugi.Maa palli peal sellist teist kohta ei ole. On plaan see aasta augustis minna,siis on sääski ka natuke vähem kui tavaliselt suvel.Seeni,marju on hästi palju, ei pea toitu palju kaasas vedama.

http://geoblog.rgo.ru/blog/472.html

http://veter.turizm.ru/35/po_tun.shtml

Tere! Oskab keegi öelda midagi Karjalas matkamise kohta Petrozavotski ja Lodeinoje Pole vahelisel alal? Samuti ka raffingutest? Samuti oleks tore kui saaks mingid lingid kust saab osta topograafili kaarte. Ette tänades.

Selles see võlu ongi et lumi oleks nabani. Mulle meeldib kui pole see asi nii lihtne et lähed ja oled. Enne ikka vaeva natuke näha, nii minekuga kui tulekuga. See on küll halb uudis et aastavahetusel sajab. Kuigi vaatasin GISMETEO.RU pealt et külma on ikka miinus 12 kraadi kanti. Aga eks näe mis tuleb. Tänud sulle hea soovitse eest:)

Tänan et vastasid.Milline oli sinu marsruut? Ehk paari reaga kirjutaks?

Septembris Koolale. Kas keegi oskab rääkida ilma oludest septembris Koola poolsaarel? Kevadise plaani Koola ps.minekuks, lükkan edasi septembrisse. Kas siis on mõtet minna? Vaadates kliima kaarti, siis nagu võiks küll minna. Igasugune info nii lumest kui vihmast, mis sel ajal taevast seal alla tuleb, oleks väga tänulik.

Järgmisel korral ei tõlgita,vaid kustutatakse. Kas keegi tõlgiks mis see tähendab?

Oskab keegi nõu anda või öelda kust on võimalik saada Koola ps kaarte? Kas Eestist on võimalik saada? Vaatasin raamatupoodides, polnud mitte midagi. Ette tänades.

Avo . . . Tõlge eesti keelde: Trip.ee toimetus. Järgmisel korral ei tõlgita, vaid kustutatakse.

Kas keegi oskab öelda kust saab kaarti Koola ps.kohta. On seal mingieid matka maju kuskil olemas, nagu meil siin need RMK majakesed? Aga arvatavasti vaevalt. Tuleb see asi siis igal juhul mai lõppu sättida. Kuna sääsed välja ilmuvad? Kas kohe peale lume sulamist nagu meil see aasta juhtus?

Ei lähe suusamatkale. Mai kuus kui lumi läinud ja sääsed pole veel tüütuks muutunud. Aga Kuulasin maad ja küsisin nende käest kes seal nagu käinud. Päris lambist see mõte mul ei tulnud. Käivad küll bussid Soome ja Murmantski vahel. Sõber tuli eelmine nädal ja rääkis, et enne mingit piiripunkti oli parkla. Seal oli silt, et Murmanskisse 200km. Bussid käivad, autod sõidavad jne. Mitte ei pea illegaalselt piiri ületama. Aga ikkagi otsin ja ehk leian kellega minna.

Aga tänud sulle:) Sain piisavalt infot et midagi tegema hakata:) Loen ja vaatan kõik läbi mis sul siin kiras. Edu sulle!

Omast arust ikka"tripp" käest. Kas küsisin midagi valesti?

On sul mingeid matkaplaane Norras, Rootsis, Soomes? Aga need sul vist kõik läbi käidud. Kui on sul mingid plaanid sel suvel, siis ehk on võimalus punti lüüa:) Kas kirjutaksid meili peale või siia mõne sõnaga raha suurus järkudest, mida näiteks võib vaja minna kui tahaks mingi 10 päeva mägedes mütata, kas üksi või pundiga. Ette tänades:) Avo

Oleks tore kui sa jagaksid igasugust infot mulle Norrast. Eriti selle 2 kõrgema mäe kohta. Olen sellel ala suht uus. Enamus ajast elus sukeldunud ja nüüd on natuke ammendanud see asi ennast. Tahaks mägedes olla ja eriti Norras. Need pole algatuseks kõrged ja nii ohtlikud. Nii et jään ootama vastust. Meili aadress on avokra@hot.ee Lugupidamisega. Avo

Pole pilte näidata, aga kus kandis Eestimaal asud? Mina olen Tartust.

Tere! Mul on ferrino matkakott 100l. On kasutatud mingi 5-6 korda siin eestis.Lihtsalt kohale minnekul olen kasutanud.Nagu suuremat matka pole olnud.Aga nüüd on norra minek junis siis tahan suuremat osta.Hinnaks küsiks 1500eek.Kott on korralik.