cristyxxl

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas on tõsi et 1 märtsist on viisa 60dollarit hurgadas. Minek perega 5in ja 300 dollarit on suur raha!!!!

Olime 2014 veebruaris Phuketis 3päeva. Seal olles broneerisin läbi bookingu nädalaks majutuse Koh Lantale (20euri öö 3+ majutus). Väga rahule jäime. Hea rahulik, suurepärane loodus ja tunduvalt odavam. Soovitan

Sõbranna tuli teisipäev Hurgadast, Sinbad Aquas ööbis ja neid ei lubatud sakkala keskusesse, kuna seal väiksed meeleavaldused. Lähemalt ei osanud rääkida. Kas keegi on veel midagi kuulnud. Endal minek järgmine nädal ja hotell just Sakkalas.

Tulin ka 13.03 Sharmist. Jäin väga rahule. Olin Tsokkos Cleopatra hotellis. Väheke tolmune oli kuid asukoht super. Igapäev oli midagi uut menüüs. Ainuke miinus oli see et turiste vähe ja tänu sellele kaupmehed tavalisest veel rohkem agressiivsemad. Mõtted juba uue egiptuse reisi planeerimisel :)

25000 võb arvestada lend+majutus(oleks hea kui hommikusöögiga).
Ehk naabrimees oskab öelda palju raha kaasa peaks vötma nädalaks, et süüa ja mõne suveniiri ka osta. Seal ei olnud elu vist väga kallis võrreldes Eestiga. Autorent oli ka vist küllaltki odav.
Tänud ette vastuse eest.

Soov minna oktoobris Mauritiusele. Millal võiksid tulla hea hinnaga lennupiletid müüki või 9900.- oligi hea hind, mis siin hiljuti reisibüroode kodulehekülgedel oli? Eelarve kahepeale 25.000 umbes ja kohapeal 6–7 ööd. On see reaalne või pean loobuma sihtkohast!