euro

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sel aastal jälle minek. On saanud juba traditsiooniks, et iga suve puhkuse veedame Bulgaarias, Päkeserannikul.

Oota meid ära, andrusbg! :)

Tere, Kui aus olla, siis Sveti Vlasis pole midagi teha. On vaid tihedalt üksteise kõrval puhkekompleksid, liivaranda pole, nagunii hakkate iga päev bussiga Päikeserannikule sõitma.

Parem üürige kohe Sunny Beachil korter. Ise olen olnud ja tean soovitada, kus ja mida. Kui jätad meili, saadan sinna täpsemad juhised.

Head pakkumised, mõni neist veel kehtiv ja toimiv. Ise läheme juba mitmendat korda andrusbg korterisse, need saanud kui oma suvekoduks :)

Käisime Bulgaarias mitu aastat tagasi, vahepeal Horvaatias ja Türgis puhanud. Kõike rohkem meelib ikkagi Bulgaaria ja nii me sel aastal lähme uuesti sinna tagasi. Parim koht puhkamiseks perega. Et poleks üllatusi, elame jälle oma vana tuttava juures, seal on mõnus.

Millal ja kus te Bulgaarias puhkate ning kaua olete? Meie 2 nädalat Sunny Beachil juuli lõpus

Suvel läheme suurema seltskonnaga Bulgaariasse, Sunny Beachile. Otsustasime 3korterit üürida inimeselt, kes ka siin kasutajana andrusbg. Kuna käed on temaga löödud, siis midagi muuta enam ei saa. Kui keegi on temalt korterit üürinud, siis kuidas on muljed? Kas meid ootab ees lahe puhkus või oleksime pidanud hotelli võtma? Täname!