trip-krainetrip-ukraine-dark

Anneli T

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ha, ma ka ilmselt sama lennuga 19.01 BKK-I, esimesed päevad vaataks seal ringi, siis allapoole. BeforeSunset, millega ja millal Riiga lähed? Ja kas visa juba tehtud, hakkan lähipäevil ajama, ei tohiks veel hiljaks jäänud olla, ma arvan.

Tänud juba vastajatele, läbi holidaypirates.com-I leidsin Thomascook.nl, kus on päris head hinnad, aga vähemalt mingi saksakeele alge vajalik arusaamiseks :)

Aga mis arvate Florida-st?

Ei ole päris nõus, sinuga poro, lend oli minu arvates 700-800, see ei ole midagi üle mõistuse, aga kui kohapealseid ööbimisi otsisin siis mõtlesin ümber, või teab keegi sealsest soodsamast hinnatasemest miskit? Lihtsalt infoks, et ei vaata nädalat vaid ikka oluliselt pikemat perioodi...

Tänud schmdt, jah, kuigi meist keegi ei karda äbmlikke, ei tundu see väga ahvatlev. Nii, et see koht siis ka välja langenud, postitan eraldi küsimuse foorumisse sihtkohtade kohta ennast piiravate tingmustega, äkki oskate nõu anda, ette tänades ;)

Mõtlen siin dets-jaan minekule, ehk veel ei ole paigas, aga huvitab ka kogu info kohapealsetest võimalustest, kliimast dets-jaan ja ka kuludest k.a. ööbimised, palun jagage kogemusi!