asunder

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
4 postitust / 9 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

olen just kuulnud, et phuket neist kuurordidest puhtaim..

Ja kas Bangokist Phuketiss peaks ka lennuipileti ostam ikka ette või on tõenöosus saada lennule ka kohapealt ostes?

Aga kus te ööbite tavaliselt kui nt üks lend jõuab Dubaisse 22:25 ja bangkok reis läheb alles hommikul 7 ajal? lennujaamas?

Mind huvitaks kõigepealt, mis ajal te tavaliselt olete käinud (et poleks ülikuuum), millise firma kaudu lennupileteid ostnud, palju vahemaandumisi tavaliselt tuleb teha (sooviks minimaalselt), mis hinnaga UMBES lennupiletid saanud, kas oskab mõnd konkreetset majutuskohta soovitada ja kui me nt Phuketisse tahaksime minna, siis kuidas lennujaamast hotelli saab (ilmselt taksoga, on see kallis)?
Ja mis ajal peax hakkama paketti kokku panema. Me ise sooviks minna uuel aastal, ilmselt märts-aprill..

Hbert, kas võib sinult uurida :) ?

Aga keegi mõnd kohalikku firmat ei oska soovitada? Asukohaks meil Hersonissos :)

Tänan Naabrimees aga me ei taha neid nö ringreise kus paki koguaeg kohvreid ja reisi ühest kohast teise. Ja hinnaskaala 600 mõtlesin vaid lennud-hotelli, ekskursioonid muidugi lisaraha eest :) Mõtleme pigem siin kas Kanaari saared, Hispaania, Kreeta, Küpros jne. Nii, et hotellis 7 päeva ja siis seal ümbruses ringi liikuda :)

Ja seda Pamukkalet ma niiväga ei soovitaks. Start kell 5 hommikul ja tagasi 9-10 ajal õhtul ja see busssisõit oli VÄGA väsitav. Üle poole reisist bussis :S

Tere,

Meie tulime augustis Alanyast ja hotell ka Wien! Kiidan väga hotelli!
1.Lihtne aga võrreldes mõne teise ümbritsevaga ei küsitud näiteks konditsioneeri eest eraldi tasu ja ka pisike külmik oli meil olemas, mida naaberhotellis tuli eraldi raha eest lunastada :) Hotellis on ka kohalik hotellikoer Dixi, võitis meie südame ja isegi jalutamas lubati temaga käia :) Asuokoht on supper! Meri üle tee, toidud head. Ühtki halba sõna pole öelda :)
2.Meie käisime juulis ja siis oli põrgukuumus niiet usun, et aprill-mai on parem valik.
3.Meie tundsime, et nädal piisav KUNA ei lebotanud rannas. Käisime rohkem ekskursioonidel ja vaatamisväärsusi nautimas, viimase päeva veetsime rannas ja niisama puhates. Seega jah, nädal on küll piisav :)

  1. Meie külastasime vaid nö turu stiilis tänavaäärseid pisikesi poekesi. Kauplesime nii et kole. Näiteks üks fake Louis Vittou kott, mille hinnaks pakuti 70 euri, sain kätte 25ga. Minu pakkumise peale öeldi küll kas ma teen nalja :D Vastasin et ei ja tänan ja astusin poest völja ja onu jooksis järgi :D Nii need asjad seal köivad.
  2. Autorendi kohta ei oska midagi öelda aga liiklus on hull! Punased tuled j vöötrajad ei kehti, 2realisel teel sõidetakse 3 reas jne.
  3. Meil oli ka Novatours. Lennujaamas õue oli suurelt näha Novatoursi putka, sealt suunati parklasse bussile. Viidi ilusti hotelli ette ja siis ise läksime tegime check-ini. Kõik toimis.
  4. Jah Pasha tegutseb, hotell Wienile väga lähedal. Ütleme 200 m kesklinna poole, kindlasti leiate! Meie veel enne kirjutasime talle ka enne et tulemas oleme :)
    8.Pakki ei ole saatnud :)
    Ilusat reisi!