ranc

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 8 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Ja nii see asi toimiski,et Toptuuri poolt tuhapilve tõttu ärajäetud reisiraha on täies ulatuses Swedpanga poolt tagasi makstud minu arvele!!! Väga tore ettevõtmine nende poolt. Hea, et sai reisi eest kaardiga makstud !

Mismoodi see Swedbank seda siis kompenseerib. Kas peab mingi avalduse tegema? Kuidas see peaks välja nägema sinu info järgi? Panga kodulehel pole sellest piiksugi. See on arvatavasti kuldklientitele ja krediitkaardi omanikele kes maksid reisi eest juhuslikult deebetkaardiga! Või kuulub sinna alla ka tavaline klient,kes on visa kaardiga maksnud?

Soovin sinult natukene infot. Kas oled nõus andma?

Tip on valesti aru saanud:) Novatours oli see firma kes 700 krooni kuludesse arvas. Toptours pole aga midagi kõssanud oma ideevälgatustest! Ja venitavad vist viimase minutini arvates, et keegi veel julgeb kuhugile lennata. Kodulehel on ka vaikus?

Toptours venitab oma reiside tühistamisega, kõik teised on juba seda teinud. Ei tea kas loodavad veel lennata?

Velkale veel niipalju, et Eesti astus eile euroopa liitu :) Parem hilja kui mitte kunagi!:)

Kui teised reisifirma annavad adekvaatset infot ja hindavad oma suhet klientidega siis Toptours venitab aga edasi ega anna mingisugust ametlikku infot. Kummaline käitumine antud hetkel. Arvatavasti paneb see firma oma kompsud kokku ja kaob jäädavalt! Oleks ka aeg, üks turusolkija vähem. Muidugi koorub siit enne palju kohtujuttu.

Reisi ärajäämine ei ole reisil tekkinud kahju. Reisifirma peab igaljuhul tagastama lepingu täitmata jätmisel reisipaketi summas, millest on maha arvestatud kulud reisi korraldamiseks.