kee

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
1 postitust / 11 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Olen näinud lennujaamas kuidas pere korjab pagaslindilt käru tükke kokku.

Kas kellelgi on plaanis minna juunis Vilniuse kaudu Hurghadase? Ja eelnevalt siis bussiga Vilniusesse.

Olin märtsi lõpus ka 11 päeva Kairos. Tahriril sai õhtuti jalutamas käidud, toimus jah väikseid kogunemisi-miitinguid, mida isegi telefoniga filmisin, aga see tegevus ei paistnud kedagi huvitavat. Rahvas elas oma elu, ma ei täheldanud küll mingit rahutut atmosfääri, kuna meelt avaldati rahulikult. Seevastu El Mansuras oli näha paari tanki sõduritega. Ei keelatud sealgi poseerida pildistamiseks:) Muide, ringi liikusme linnadevahelise liinibussiga ja linnades taksoga. Pole seal hullu midagi!
Hurghada on jah väheke tühjavõitu oma remonditava peatänavaga, Sakkala kõrvaltänavad isegi inimtühjad.

Ei tea, millest selline ootav seisukoht? Märtsikuu lennud olevat välja müüdud.... maksin ka 20.03 lennupileti ruttu-ruttu ära, et äkki mitte piletist ilma jääda... ja kui nüüd ikkagi reis ei toimu... Ja puhkus ka töölt vormistatud... Oleks teadnud, et selline hämamine hakkab, oleks Kairo kaudu kindlam minna olnud... või siis Vilniusest.

Kuidas on see võimalik, et Goadventure pakub selleks päevaks reisi. Kui ma nädala alguses oma reisikorraldajalt pärisin samaks päevas piletit, siis vastati, et 20. märtsi lend on välja müüdud! Ajavad ikka segaseks asju...

Dubailased teavad, et Muubi on Dubais... SaudiAraablased, et Saudis... igatahes mitte Egyptis.

  1. jaanuaril Hurghadast tagasi tulles hilines väljalend 12 tundi... Loodame, et edaspidi on vähem ootamist.
    Pagasi kohta - mina ükskord leidsin küll ühe pere 2 lapsega, kelle ühe lapse nimele sain oma teise kohvri sokutada (shokolaadi eest). Kohvri ülekaal pole kunagi õnneks probleem olnud, kui on üle 20 kg, pannakse oranz lipik külge ja läheb... Aga see lipik tuleks Egiptis kohe ära võtta, muidu hakkavad sealsed lennujaamatöötajad huvi tundma, mis sul seal raskes kohvris ikka on:) Ja viimane kord tagasi tulles pagasit ei kaalutudki... kõik käis kiirelt kui konveieril, hop-hop visati kohvrid teele:)
    Ja söögist - Goadventure annab tasuta süüa ja näitab filme.

Minu perearst ütles, et kui korralikult käsi pesta ja ainult pudelivett tarbida, ei juhtu midagi. Kui kahtled, konsulteeri oma perearstiga.

Lähen Vilniuse kaudu 14.06. Sealt TezTouri tšarter lendab ainult esmaspäeviti. Kes tahab kaasa tulla? Mitmekesi kindlam kohale seigelda.

Plaan minna. Kellel sama plaan? Enne pole regulaarlennuga käinud. Palun andke nõu.

Sama mure, mis eelmisel, aga vaja pakike Hurghadasse toimetada. Kas keegi pakub abi?