Ähmu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Selline kogemus aastal 2014: Lennates Kanadast Calgarist tagasi, müüdi spetsiaalsest letist meie lennu reisijatele alkoholi, mis siis eraldi tšekkidega kotti pakiti. Kotti kontrolliti üpris põhjalikult Frankfurdi lennujaama turvakontrollis. Lihtsalt niisama Calgari lennujaamast ostetud vahtrasiirup pidi olema 100 ml pakend, suuremad korjati Frankfurdis ümberistumisel ära.

Palun nüüd Hurghadas käinutelt kindlat vastus - kas Titanic Palace, Titanic Beach SPA ja Titanic Aqua Park on ühes ketis, ehk, vastastikku kasutatavad (restoranid, veepark jne)? Siin kommentaariumis on vastakaid kirjutisi. Et plaanime lapsega Titanic Palace minna, oleks huvitav teada, kas veepark ikka kuulub kompleksi.

Olen netis ringi vaadanud ja otsinud hotelli, kuhu lapsega (12 a) minna, et ikka lapsel kah tore oleks. Nüüd võiks kogemustega inimesed nõu anda: valida Titanic Resort & Aqua Park või Titanic Beach SPA & Aqua Park? Ühel ei ole randa just õue all, aga see-eest on veepargis rohkem atraktsioone. Vähemalt sellist infot saab netist. Tripis on kiidetud/laidetud mõlemaid.

Jõudsin 10 okt Indiast tagasi, rongidega ei sõitnud, seega- nende kohta infot anda ei oska. Palju sõidetakse tuk-tukkidega linnas, taksoauto asemel. Katusel sõitmist nägin väga vähe, mõnel bussil olid pampude vahel risijad ka katusele pandud. Kui linnaliini busside sõidugraafiku kuskilt kätte saad, siis busse sõidab hästi palju. Turvamehi on hotellide juures palju ja loomulikult lennujaamades. Käisin ka Srinagari linnas (see on Kašmiiri provintsis) seal oli tänavatel samuti hästi palju relvis sõjaväelasi, mis ühtpidi hirmutas, teistpidi andis kindlustunde.

Kas on juhtunud, et kellelgi ei ole viisat antud? Ja kui, siis mis oli põhjendus? Lihtsalt huvi pärast küsin. Endal said paberid sisse ja ootan vastust. Viisin Tallinnas Maharadša resotrani kolmandale korrusele (viisaesindusse), väga kena teenindus.

Tagasi, mul läks vist õnnelikult, sest taksomeeter näitas ainult 28 liiri. Muidu oli hotell Kervansarai Lara igati OK, aga toa valgustusega on nad küll väga kokku hoidnud. Mingit suurt lampi üldse ei ole ja need kohtvalgustid on sellised, et ega lugedagi hästi ei näe. Vannitoa valgustus oli üldse selline sinine udu, et peeglisse vaadates paistis sealt zombi vastu. Rand oli hea!!!

Otsustasin ka hästi tubli olla ja kodutöö kõik ära teha. Reisin omal käel, sihtkoht Kervansaray Lara hotell. Saatsin neile kaks meili, et soovin transfeer, ei midagi, siis helistasin lausa, et otsest vastust saada. Saingi, eitava. Nüüd homme, kui kohale jõuan, protsessin edasi. Mida siis üldse välja reklaamida tranfeeri, kui tellida ei saa! No vähemalt meilile vastata oleks võinud!

Ise kohe Antaliasse minemas, kas keegi muljetaks, kumb on kasulikum, kas tellida hotellist transfeer või kaubelda lennujaamas takso? Minek ei ole kaugele, Kervansaray Lara hotelli, nii 10 km lennujaamast.