netram

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud Raul Soots, see  klook.com on väga hea sait.

Plaanis mais sõita Ryanairiga Gironasse ja sealt edasi autoga Costa Blanca poole. Kas äkki teab soovitada mingit kaubanduskeskust Girona lähedal,kus oleks korralik suur toidupood?

  1. Pilet oli odav ja sihtkohta oma kallile õele külla lennata sai otse Riiast
  2. Lend oli väga meeldiv kogemus. Lend oli graafikus :)
  3. Ei mingeid probleeme, kõik sujus ilusti!
  4. Teenindajad olid väga sõbralikud
  5. Lennukis oli üle ootuste puhas, ning ruumi oli piisavalt
  6. Kindlasti

Äkki leiad siit midagi- http://www.homelidays.co.uk/ Meie leidsime väga normaalse elamise augusti lõpus!Viis päeva 180 euri!

Priceline on ka üks variant, mida olen uurinud. Aga ei tahaks jätta hotelli broneerimist viimasele minutile, sest ainult nii saab hea hinnaga hotelli. Olen selline jube pabistaja.

Kas keegi julgeks soovitada NY-s üürikorterit? Ise ei julge ilma soovitajata üürida kuna selles valdkonnas palju pettusi tehakse. Äkki liigub mõni siin kes üürinud NY korteri ja kõik sujunud ilusti! Sooviks üürida 4 päevaks.

Ette tänades

Miamis meie rentisime korteri. Tuleb tunduvalt odavam kui hotell. Hinnaks tuli 9000.- (9 päeva) , läheme novembri lõpp. Ilmselt oleks odavamalt saanud aga thanksgiving jääb nende kuupäevade sisse. Suureks eeliseks selle korteri puhul on oma parkimiskoht. Muidu parkimine Miamis igalpool tasuline (u.20 usd.päev) ja valet parkingu puhul jootraha kohustuslik. Mis veel hea , et korteris köök, siis saab ise süüa teha. Mitu korda päevas väljas süüa ikka väga kulukas! Panen ka korteri lingi kui kedagi peaks huvitama! http://www.vacationrentals.com/vacation-rentals/27743.html?cid=E_owner-inquiry_DB_O_20100426_prop%20pg_text_LPROP

Lugedes seda Ekspressi lugu siis tekkis küsimus , kui palju siis nende kohvrite eest juurde peab maksma? Kes käinud selle pakkumisega äkki valgustaks mind!

Meie lähme novembris!Neli päeva New Yorgis ja 9 päeva Miamis.Tahtsime ka Puerto Ricosse minna aga meile sobival ajal polnud kohti :( Miamis elame korteris (deposit makstud juba). Kui keegi sama aeg plaanib minna siis võiks ju mõni õhtu (nt.miamis) kohtuda ja muljeid jagada.

Me ka plaanime minna,aga kuupäevade osas veel otsus lahtine. Suund oleks PR-NY-MIAMI. Kas keegi käinud oktoobris , kuidas siis ilmad on ka?