kaupok

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 2 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Olen ise selle kõik läbi teinud ja Virtual Prepaid MasterCard on täiesti olemas. Kuna hektel pileteid ostma ei hakka, siis ootan järgmise korrani.

Maksin ise VISA krediitkaardiga, sest ei olnud aega oodata pangamakse üleminekut EcoCardi kontole (võtab aega 1-4 päeva). Mainitud sai, et krediitkaardiga kontole maksmine ei tööta ehk koheselt seda kasutama hakata ei saa.

Ma jagan enda kogemusi, neid mis olen küsinud otse teenusepakkujatelt ning teiste kasutajate käest ja pankadest. Kuigi EcoCard ja Neteller ütlevad, et virtuaalset kaarti saab kohe kasutama hakata, siis nii see tegelikult ei ole ja ootama peab vähemalt nädala(isikuandmete kontroll, tõendamine jne).

Nagu öeldud, siis Netelleri virtuaalne kaart ei tööta kindlasti praegu veel Ryanairiga aga läbirääkimised käivad ja nad loodavad selle lähiajal tööle saada. Füüsiline kaart töötab aga see-eest 100%-liselt.

EcoCard on aga kindel, et nende mõlemad (virtuaalne ja füüsiline) Prepaid MasterCard töötavad Ryanairiga:
"Please be informed that EcoCard Prepaid MasterCard (virtual and debit one alike) can be used wherever there is the MasterCard acceptance sign is displayed."

Paljud inimesed on saanud juba sellise kaardi ja raha kokku hoidnud, kuid küsimus ongi selles kaua sellist kaarti nüüd jälle kasutada saab.

Kuna just äsja oli vaja pileteid osta päris paljudele inimestele ja soovisin Ryanairi krediitkaardi maksudest hoiduda, siis uurisin põhjalikult antud teemat. Siiani olen koguaeg kasutanud vaid SEB VISA virtuaalkaarti, mis pole mind hätta jätnud.

See on tegelikult küllaltki ajuvaba, et iga lennu ja iga inimese pealt küsitakse teenustasu 5 EUR, sest maksmine toimub ju üks kord. Näiteks edasi-tagasi lend 11 inimest - teenustasu 11 x 2 x 5 = 110 EUR! + jätkulend = 220 EUR jne..

MasterCard Prepaid kaarti ei väljastata kahjuks tõesti Eestis, sai küsitud telefonitsi erinevatest pankadest.

Kui on vaja kiiresti saada Prepaid MasterCard kaarti, siis on võimalus pöörduda erinevate online pakkujate poole nagu EcoCard, Neteller või Entropay. Valida on füüsilise ja virtuaalse kaardi vahel.

Kõige kindlam on hankida eelnimetatud saitidelt füüsiline kaart, ehk siis kaart saadetakse sulle koju ja sellega läheb aega.

Nii virtuaalse kui ka füüsilise kaardi hankimine võib olla päris suur peavalu, kui asjast esimest korda kuuled.

Prepaid MasterCardi saamine võtab päris tükk aega, seega varu kannatust.

1) Loo konto vastava teenusepakkuja kodulehel
2) Upgrade'i oma kontot ja saada neile passi või juhiloa koopia ja viimane elektri/telefoni arve, kus on sinu nimi ja elukoha aadress
3) Taotle Prepaid MasterCard'i või Virtual Prepaid MasterCard'i
4) Kanna oma kontole raha*
5) Oled valmis kasutama oma kaarti kui kõik on heaks kiidetud

Virtuaalse kaardi saamisega on igavene jama ja peaksite seda teadma, et:

a) Virtuaalne Prepaid MasterCard ei pruugi Ryanairiga teatud teenusepakkujatel hetkel töötada nagu näiteks Netelleril (http://blog.neteller.com/net-plus-and-ryanair/comment-page-3/#comment-1119)

b) *EcoCard ja Neteller ei aksepteeri SEB virtuaalkaarti ja sinu tehing lükatakse tagasi kui tahad kontole raha kanda. Selgus, et SEB pangas kajastub see "sularahatehingu" nime all ja pank ei lase lihtsalt raha nende kontole üle kanda.

c) Peaksite varuma aega ja kandma raha "Local Bank Deposit" kaudu, mis võtab 1-4 päeva aega.

Aga kui teil aega ei ole oodata piletite ostmisega, siis peate maksma krediitkaardi teenustasu nagu mina.

Kas keegi teab kaua see "ajutine" tasuta Prepaid MasterCardi kampaania kestab Ryanairil?

EcoCard - www.ecocard.com
Neteller - www.neteller.com
Entropay - www.entropay.com

Edu kõigile ja odavaid lennureise;)