lissukas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina küll ei tea, mis peaks põhjus olema, et viisat mite saada.. :)
Ma viisin ka sinna uude viisakeskusesse dokumendid ja kõik sujus hästi. Andsin avalduse sisse 1.august ja passis oli alates 3.08 juba viisa sees. Loomulikult helsitasin ise 13.08 sinna viisakeskusesse, hoolimata, et pidid ise tagasi helistama.. ja pass oli viisaga tagasi ja ootas mind. Imelik, et Helsingist tagasi tuleb alati pass nii kaua :)

mina kirjutasin, et ei ole midagi nähtavat :)

Aga üldiselt selle uue süsteemi kohta..

Tundub, et India Saatkond ise toimetab väga kiiresti, asi on selles uues Indo German Consulting firmas. Näiteks ma saatsin postiga oma passi koos ankeedi, kindlustuse ja viisa maksu makekorralduse koopiaga ning lisasin veel täidetud ümbriku (mida vist tegema ei pea, sest minu täidetud lahtrile oli peale kleebitud mingi tende poolne paber kõikide andmetega) ja 6,70 sulas ka veel juurde. Kõik toimis väga hästi. Panin kogu kupatuse teele 26.12.2011 ja sain tagasi oma passi eile 11.01.2012.
30.12.2011 sain meili, et dokumendid jõudsid kohale, 02.01 sain uuesti meili, et dokumendid jõudsin India saatkonda. selles suhtes väga asjalik, et niimoodi teada antakse, mis toimub. Ja siis oli vaikus, ei midagi rohkem :) Ootasin ja ootasin, et millal nad saadavad mulle kirja, et viisa ok ja pass tagasi saadetud, aga ei, seda ei tulnudki. Saatsin siis meili, millele nad ei vastanud tänaseni, ka mitte telefonile terve päeva. Helistasin lõpuks eile (11.01), et uurida, kuidas asjad on.. otse India Saatkonda, sest sellest teisest kohast ei vastatud. Nemad ütlesid mulle ilusti, et viisa kinnitati juba 03.01..ehk selle tegemiseks läks ainult 1 päev :) Ülejäänud aeg läks sellele, et oodati kuni saadi mingi ports passe kokku ja saadeti tagasi sinna teise firmasse. Nii, siis anti mulle mingi mobiili number, kuhu ma helistasin. Sealt öeldi, et kõik korras ja nemad panid passi posti eile, ehk 10.01.. pass jõudis tagasi Eestisse 11.01. Kõik korras ja mul hea meel..nüüd ainult veel natuke oodata kuni lennukile peab minema :P

Panen selle uue asutuse mobiili numbri ka siia, mis mulle anti, kui üldiselt numbrilt kätte ei saa: +358 442570658