oskar1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
5 meeldimist
2 postitust / 9 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Ka meil on plaan lahkuda, kuigi oleme juba keskealised ja näinud ka päris raskeid aegu. Probleem polegi materiaalne, tööga saad jalad alla igal pool. Eestis on vaimselt raske elada. Kuigi oleme optimistlikud ja ka muidu rõõmsameelsed, ei suuda ära kannatada ametnike haukumisi, inimestevahelised ebaviisakused (mornid näod, tõuklemised, ülbitsemised jne.), kõikvõimalike eurodirektiivide katsetamise oma rahva peale, korruptsiooni ja varimajanduse, mis lõpptulemusena hävitab riiki. Kui siia lisada veel suhteliselt ebatervisliku kliima, põhjusi lahkumiseks on küll ja küll. Mingil juhul ei arva, et Eestis peaks elama vägisi just sellepärast, et see meie kodumaa ja sünnimaa, see on sama, kui elada koos ainult laste pärast.

Keegi polegi palunud aidata nägemispuudega inimest. Lihtsalt nägemispuudega inimesega võõras kohas on keerulisem liikuda, kui ise ka ei tea täpselt suunda. Tõepoolest netis võib igasugust informatsiooni leida, seega olen ikkagi huvitatud kontaktist inimesega, kellel oleks aega pühapäevasel päeval veidi ringi liikuda (nagu see oli ka mainitud teema esimeses kirjas).

Hotell asub Wilberforce Rd, Hackney, Greater London N4 2, UK

Paraku annabki. See oli väikseks probleemiks isegi meie Londoni tuttaval. Lisaks veel see, et mõlemal tänaval on hotellid ja pealegi sarnaste nimedega!

Asukohaks sobiks
Wilberforce Rd, Hackney, Greater London N4 2, UK.

Kõigepealt suur tänu vastukaja eest.

Abi oleks minimaalne. Nagu juba kirjutasin, oleme välisreisil esmakordselt ja on ka teatud keeleprobleemid. Hea oleks, kui keegi tuleks lennujaama vastu ja saaks viperusteta linna hotelli (hotell asub WILBERFORCE ROAD´il). Samuti jagaks veidi sellist üldvajaliku informatsiooni. Eks edaspidi saame juba ise hakkama. Lihtsalt arvestasime liialt oma tuttavaga ja kodutöö on täitsa tegemata, lisaks on veel kaasas nägemispuudega inimene.