mljaager

Reisisell, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tänan kõiki abilisi. Reisplaan sai valmis ning me liigume 26.01-8.02.2011 trajektooril Sao Paulo -Curitiba (Ilha do Mel) - Foz do Iguassu - Rio - SP. Kui kellelgi on küsimusi Curitiba ning selle ümbruse kohta, siis võin meeleldi aidata ning väga hea oli teha koostööd Laraga, kes töötab Special Paraná Turismo's http://www.curitiba-travel.com.br/, kellega saab suhelda skypi teel (osta lennu-, rongi- ja bussipileteid) ning ta andis head nõu ööbimiste osas.

Viisavabadus EL kodanikele allkirjastati 8.11.2010. Jõustumiseks tuleb mõlemal poolel läbida parlamentaarsed protseduurid, vajalik on Euroopa Parlamendi heakskiit ning ratifitseerimine Brasiilia parlamendi poolt. Infoallikas - http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/brasiilia-viisavabaduse-leppel-allkirjad-all.d?id=34752833

Kodutööd teen nagunii, aga kindlasti on inimesi, kes on seal juba käinud ning oskab soovitada häid kohti või rahvusparke. samuti mingit reaalset ettekujutust, kui palju üldse jõuab. Loeks heameelega mingeid reisikirju. see on ju foorum, kus võib nõu küsida.