marx1967

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi
6 meeldimist
0 postitust / 53 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Sõber just täna hommikul lendab sellega Moskvasse. Tagasi tuleb juba pühapäeval, eks siis ole kuulda, kuidas asi toimis.

Gili Airil sukelduma minnes oli küll kilpkonnasid liikvel, snorgeldamise kohta ei oska kommenteerida aga põhimõtteliselt peaks ka nagu võimalik näha olema .

Tekkis väikene mure Etioopia viisa tellimisel. Etioopia saatkond Rootsis tahab lisaks paberitele ja passile saada ka eelmakstud ümbrikut, et dokumendid tagasi saata. Sai sellega pöördutud Eesti Posti poole, aga nemad ei oskanud aidata ja väitsid et Rootsi Eesti poolt väljastatud marke ei aktsepteeri. Pakuti ainult mingit voucherit. Kas oskab keegi nõu anda, kes ise viisa tellinud, kuidas selle probleemi lahendas.

Sai möödunud aastal sõidetud mööda rannikut Dubrovnikuni ning Bosnia ja Hertsegovina läbimisel toimis küll ID-kaart probleemideta.

Poolteist aastat tagasi igatahes veel lendas air seychelles Pariisist Madagaskarile ja tegi seal vahemaandumise.

Inglise pistikusse oleks vaja üleminekut, ta on kolme otsaga. On ka võimalus vägisi ajada aga siis tuleb mingi peene ora kolmandasse ehk niinimetatud massiauku lükata - nt. naiste pika peene varrega kamm. Soovitaks siiski üleminekut, müügil olemas traveladaptorid, millel 4 erinevat varianti.

Malaisias on inglise pistik, Indoneesias tavaline euroopakas, Singapuri kohta ei oska öelda.

Sai käidud Kuchingus ning kasutatud James Chee teenust. Väga hea suhtleja ja laia silmaringiga mees. Väga mugav oli temaga ringi liigelda. AndresR- otsisin trip.ee lehelt sinu profiilipildi välja ja näitasin talle, kes teda foorumis soovitas. Mehel oli kohe suu kõrvuni ja tuletas kohe perekonnanime meelde ja mitu kaaslast oli. Nii et soovitan ka enda poolt soojalt.

Endal minek oktoobri lõpus Malaisia osasse 3 nädalaks. Eks tagasi tulles võin infot jagada, kui huvi on.

Kohtunik, ma üritasingi lennujaama lehelt vaadata , aga ei närinud läbi seda , kus siselennud edasi lähevad. Eks sinnalendamisel vast väga probleemi pole, kuna jätkulend, siis peavad järgmise lennu peale panema, mis läheb vist 3-4 tundi hiljem. Ma kardan rohkem tagasituleku pärast, kuna Kuala Lumpurist Turkishi lend vist ainult kord päevas.

Tere!
Oleks selline küsimus, kas on piisav aeg 1,5 tundi ümberistumiseks Kuala Lumpurist Kota Kinabalusse? On jätkulend ja vedajaks Turkish Airways ning Kuala Lumpurist edasi Malindo Airways.

Aastal 2012 sai ka endale pakk saadetud, kuna sai kõvasti mööda outlette kolistatud ja edasine reis läks Dominikaani. Meie tegime nii, et mina saatsin abikaasa nimele. Kui 11-12 päeva hiljem koju jõudsime oli pakk juba kohal.Ega ta väga odav lõbu polnud, kui õieti mäletan siis midagi 110 ja 120 dollari vahel, aga parem ikka, kui kogu seda riidekraami kaasas vedada. Siis vähemalt küll Eesti toll huvi ei tundnud, vist sai ka enamus lipikud küljest ära võetud.

Tasuks vaadata ka Turkish Airlinesi ja Seischell Airlinesi, ise sai käidud viimasega.

Natukene andis ikka. Peale hinnapakkumise saamist sai vastatud et mõtleme, siis pakkus ise allahindlust.

Ehk on keegi teadlik, kas on veel keegi peale Air Madagascari, kes siselende teeb ja natuke rohkem aegadest kinni ka peab.

Ehk omab keegi värskemat infot milliselt lehelt võimalik Madagascarile soodsamate hindadega lennupileteid leida. Sooviks minna september või oktoober 2015.

Nüüd on ka maalt lahkumistasu 20 või 25 dollarit, kehtestati eelmisel aastal.

Ise ka alles algaja ja ostsin Suunto. Vähemalt soovitatakse , et hea ja lollikindel. Divestockis kõige tavalisem variant minu arust 189.-

Saab osta küll, ise sai kasutatud O2 võrgukaarti. Muidugi paberimajandus oli vahva, täideti hunnik pabereid ja sobis ka Eesti aadress. Hinda kahjuks enam ei mäleta aga küllaltki normaalne oli.

Turismikaardi eest sai tasutud dollarites, enam täpselt ei mäleta kas oli 10 või 15 dollarit nägu. Raha tasuks vahetada ikka mujal, kuna lennujaamades üldiselt igal pool vilets kurss. Enamus kohtades sai maksta ka dollaritega see oli nagu teine käiberaha seal. Eurosid nad võtsid ka vastu aga vist oli natuke viletsam kurss kui dollaritega. Kuigi lahkumisel pidi ka mingi maks olema ei küsitud meie käest midagi.

Tasuks kindlasti oma navi võtta, kuna rendist paras kirves. Ise võtsin eelmine aasta oma tom tomi kaasa ja toimis seal vägagi edukalt. Enda navi tuleb lõppkokkuvõttes odavam.

Tuleks vaadata ka lennugraafikut, minu mäletamist mööda nad iga päev ei lennanud.

Lennufirma nimi oli Aerolineas Mas. Meie ostsime piletid juba interneti teel ära ja tellisime sama firma kaudu ka transfeeri hotelli. Igatahes kõik toimis nagu kellavärk. Lennuk oli küllaltki väike ja äikesevihmaga lend oli päris ekstreemne aga meeldejääv :).

Puerto Platast Punta Canasse on maad mööda küllaltki pikk ja vaevaline tee, ma usun et võib vabalt päev ära kuluda. Ise sai sama maad läbida kohaliku lennukiga Santiagost Punta Canasse. Santiagosse käivad Puero Platast küllaltki tihti bussid ja taksoga oli ka küllaltki odav sinna sõita. Lend Santiagost kestis umbes 50 minutit.