marx1967

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi
7 meeldimist
0 postitust / 57 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Samas oli interneti kasutamine ka paratamatus, kuna kasutasime 4 siselendu ja järjest kõik lennud muutusid kellaajaliselt kardinaalselt. Neti teel sai vähemalt kõige kiiremini selle kohta infot, et oma plaane korrigeerida. Aga riik ise vägagi super.

Casa particularestes on jah paljudel wifi sees, ainult ühe asjaga ei saanud seal kuidaga hakkama. Kui läksid casas wifisse sisse, siis peale kaardi aktiveerimist tiksus kaardi netiaeg ilusasti oma tunni täis, ei aidanud seal wifist väljaminek ega ka telefoni väljalükkamine. Ehk oli sellega mingi oma nipp. Samas avalikes wifipunktides piisas telefonis wifi väljalülitamisest ja siis oli ka võimalik hiljem sama kaardiga sisse logida ja kaarti mitmeid kordi kasutada.

Kuubal müüakse interneti kraabitavaid kaarte kohalikus ja ainsas netti pakkuva firma müügipunktides, millega saad kasutada netti 1 tund üldkasutatavates wifi alades nt. suured pargid ja ka osad söögikohad. Ühe tunni hind 1CUC. Samasid kaarte müüvad ka paljud hotellid ja casad 2CUC tükk.

Tulin alles 2 nädalat tagasi Kuubalt ja kasutasin ka siselende. Lennud  olid Havana- Santiago-Havana ning Havana- Nueva Gerona- Havana. Lennud ostsin ette meie oma sky24 lehelt, st sai pangalingiga makstud. Ainuke probleem oli see, et kõik 4 lendu muutusid ajaliselt ja tuli pidevalt infot jälgida, et oma plaanides korrektiive teha. Sky24 kiituseks tahan öelda, et nad võtsid küllaltki kiiresti kohe maili teel ühendust ja küsisid, kas muudetud variant sobib. Lennukiteks olid tavalised propellerid nagu meilgi Helsinki ja Stockholmi vahet lendavad.

Sõber just täna hommikul lendab sellega Moskvasse. Tagasi tuleb juba pühapäeval, eks siis ole kuulda, kuidas asi toimis.

Gili Airil sukelduma minnes oli küll kilpkonnasid liikvel, snorgeldamise kohta ei oska kommenteerida aga põhimõtteliselt peaks ka nagu võimalik näha olema .

Tekkis väikene mure Etioopia viisa tellimisel. Etioopia saatkond Rootsis tahab lisaks paberitele ja passile saada ka eelmakstud ümbrikut, et dokumendid tagasi saata. Sai sellega pöördutud Eesti Posti poole, aga nemad ei oskanud aidata ja väitsid et Rootsi Eesti poolt väljastatud marke ei aktsepteeri. Pakuti ainult mingit voucherit. Kas oskab keegi nõu anda, kes ise viisa tellinud, kuidas selle probleemi lahendas.

Sai möödunud aastal sõidetud mööda rannikut Dubrovnikuni ning Bosnia ja Hertsegovina läbimisel toimis küll ID-kaart probleemideta.

Poolteist aastat tagasi igatahes veel lendas air seychelles Pariisist Madagaskarile ja tegi seal vahemaandumise.

Inglise pistikusse oleks vaja üleminekut, ta on kolme otsaga. On ka võimalus vägisi ajada aga siis tuleb mingi peene ora kolmandasse ehk niinimetatud massiauku lükata - nt. naiste pika peene varrega kamm. Soovitaks siiski üleminekut, müügil olemas traveladaptorid, millel 4 erinevat varianti.

Malaisias on inglise pistik, Indoneesias tavaline euroopakas, Singapuri kohta ei oska öelda.

Sai käidud Kuchingus ning kasutatud James Chee teenust. Väga hea suhtleja ja laia silmaringiga mees. Väga mugav oli temaga ringi liigelda. AndresR- otsisin trip.ee lehelt sinu profiilipildi välja ja näitasin talle, kes teda foorumis soovitas. Mehel oli kohe suu kõrvuni ja tuletas kohe perekonnanime meelde ja mitu kaaslast oli. Nii et soovitan ka enda poolt soojalt.

Endal minek oktoobri lõpus Malaisia osasse 3 nädalaks. Eks tagasi tulles võin infot jagada, kui huvi on.

Kohtunik, ma üritasingi lennujaama lehelt vaadata , aga ei närinud läbi seda , kus siselennud edasi lähevad. Eks sinnalendamisel vast väga probleemi pole, kuna jätkulend, siis peavad järgmise lennu peale panema, mis läheb vist 3-4 tundi hiljem. Ma kardan rohkem tagasituleku pärast, kuna Kuala Lumpurist Turkishi lend vist ainult kord päevas.

Tere!
Oleks selline küsimus, kas on piisav aeg 1,5 tundi ümberistumiseks Kuala Lumpurist Kota Kinabalusse? On jätkulend ja vedajaks Turkish Airways ning Kuala Lumpurist edasi Malindo Airways.

Aastal 2012 sai ka endale pakk saadetud, kuna sai kõvasti mööda outlette kolistatud ja edasine reis läks Dominikaani. Meie tegime nii, et mina saatsin abikaasa nimele. Kui 11-12 päeva hiljem koju jõudsime oli pakk juba kohal.Ega ta väga odav lõbu polnud, kui õieti mäletan siis midagi 110 ja 120 dollari vahel, aga parem ikka, kui kogu seda riidekraami kaasas vedada. Siis vähemalt küll Eesti toll huvi ei tundnud, vist sai ka enamus lipikud küljest ära võetud.

Tasuks vaadata ka Turkish Airlinesi ja Seischell Airlinesi, ise sai käidud viimasega.

Natukene andis ikka. Peale hinnapakkumise saamist sai vastatud et mõtleme, siis pakkus ise allahindlust.

Ehk on keegi teadlik, kas on veel keegi peale Air Madagascari, kes siselende teeb ja natuke rohkem aegadest kinni ka peab.

Ehk omab keegi värskemat infot milliselt lehelt võimalik Madagascarile soodsamate hindadega lennupileteid leida. Sooviks minna september või oktoober 2015.

Nüüd on ka maalt lahkumistasu 20 või 25 dollarit, kehtestati eelmisel aastal.

Ise ka alles algaja ja ostsin Suunto. Vähemalt soovitatakse , et hea ja lollikindel. Divestockis kõige tavalisem variant minu arust 189.-

Saab osta küll, ise sai kasutatud O2 võrgukaarti. Muidugi paberimajandus oli vahva, täideti hunnik pabereid ja sobis ka Eesti aadress. Hinda kahjuks enam ei mäleta aga küllaltki normaalne oli.

Turismikaardi eest sai tasutud dollarites, enam täpselt ei mäleta kas oli 10 või 15 dollarit nägu. Raha tasuks vahetada ikka mujal, kuna lennujaamades üldiselt igal pool vilets kurss. Enamus kohtades sai maksta ka dollaritega see oli nagu teine käiberaha seal. Eurosid nad võtsid ka vastu aga vist oli natuke viletsam kurss kui dollaritega. Kuigi lahkumisel pidi ka mingi maks olema ei küsitud meie käest midagi.