Tolmuahv

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 1 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Puhkasime perega (laps 10 a) Utopia Worldis 24.04 kuni 01.05. Kuigi jõudsime hotelli enne kl 14 anti meile kiiresti toad kätte ning juhatati lõunasöögile, mis peale pikka reisi oli väga meeldiv. Elasime kohe peamaja all olevas villas kus oli väga puhas ja hubane. El.voolu, uksekaardi, sooja vee ega konditsioneeriga mingeid probleeme ei esinenud - kõik toimis. Ka toateenindus oli tasemel, minibaari täideti iga päev ja puhtaid käterätte pakuti rohkem kui neid kulus. Isegi paljukirutud treppidest üles-alla käimine meid ei heidutanud.
Hotelli territoorium oli praegusel aastaajal väga roheline ja lilleõites. Teenindus oli meeldiv, personal lahke ja abivalmis, söögid-joogid ülimaitsvad ja lastele leidus kõikvõimalikku tegevust. Sooja oli päeval umbes 30 C nii et päevitada ja ujuda sai piisavalt. Ka veepark erinevate liumägedega oli avatud, ainult raftingurada ja suur veekosk ei töötanud.
Kes ainult basseini ääres vedeleda ei viitsi siis saab omal käel Alanya reisibüroodest erinevaid ekskursioone osta ning hinnad on vägagi soodsad, näiteks meie jahisõit piki Antalya rannikut koos ujumispeatuste ja sooja lõunasöögiga maksis 15 eurot inimese kohta ning hinna sisse kuulus ka reisikindlustus ja edasi-tagasi transport hotelli väravasse.
Igatahes meie jäime oma reisiga enam kui rahule vaatamata mõnele häirivale pisiasjale (hullupööra kirev kukk hommikul kl 4 akna all, ebaviisakate käitumis- ja lauakommetega idanaabritest turistid, mõni nõrkemiseni tasuta piiramatus koguses alkoholi tarvitanud kaasmaalane) ja lapse tungival nõudmisel külastame Utopiat kindlasti veel.