loomake

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 3 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

See, et ma lihtsalt küsin, kust oleks kõige odavam - on see siis kohe mingi kohustus kellelegi ? Jumal küll... Ma arvan, et siin leidub keegi lahke inimene olema küll, aja jooksul, kes ütleks kust saaks halvaad odavamalt.
Minul on kogemus sellega, et halvaa on sõltuvalt Egiptuste linnadest erinevates hinnaklassides.

Egiptuse halvaa on ülimalt hea! Ma ei mäleta kahjuks nime, aga müüakse igal pool kus ma käinud olen.
Taba, Sharm, Hurghada. Alati oleme mitu potsikut kohe kaasa ostnud. Ent nüüd..otsas.
Sellised eri maitselised ja ümarama kujuga on. Plastikust. Pealt plast kaan.

Palun, kui keegi tuleb Egiptusest, kas te saaksite paar sellist minu jaoks Eestisse tuua?
Tean, et neid on päris erinevas hinnaklassis, seega sooviksin ka kohti, kus teadaolevalt kõige odavam on..ehk keegi teab.
Hurghada tänavail jalutades, astudes sisse igast nipet-näpet kruuside jms poodi, leidus alati riiul maitsvaga. Marmeldaadid, halvaad ja mis seal kõik veel olid..
Igastahes, ma paluksin nõu ja abi! Aitähh!

Lihtsalt mõtlesin lühidalt ära rääkida :)
Tallinnast sai Sharmi sõidetud ja sealt õudsalt pikk ja tüütav ja päise päeva ajal väga palav bussireis edasi Tabasse.
Hotelli ma lihtsalt ei mäleta.. :D Seal ega vist palju variante ei olegi.
Igastahes.
Hotelli ranna piir oli ette ära märgitud ja üle selle kauplesid mustlased oma asjadega. Neid võis sinna ostma minna, piirist umbes 10 m.
Aga nemad ei tohtinud seal müüa asju, mis siis hotellides ka müüdaval on. Hotellis oli 2 väikest putka taolist poekest ja mõlemad täis lämmatavat suitsu/lõhnaõli haisu. Seal ma kordagi ise ei käinud – aii, üks kord käisin ja peale seda põdesin tükk aega peavalu :D
Esimene päev oli seal siuke, et õhtul kui päike enamvähem loojumas oli, siis hakati seal seda putukatõrjet tegema, iga õhtu tehtakse, ja siis selle hais ajas ka mul ikka super pea valutama. Aga noh, eks inimesi on erinevaid, ma olen sedapsi tundlik :D
Söögid olid enamvähem väga head. Üle päeva umbes oli platsis suur grill ja grilliti krabisid ja värke.
Seal meres sai snorgeldada, hästi huvitav :) Kindlasti papud kaasa, millega meres snorksida, korallid tulid mulle mitu korda nö kallale! :D

Ee. Egiptlased nagu ikka on seal rannas ka pealekäivad… Seal hotellis oli mingi massaaz ka , nagu lisa majas, ja siis see tüüp kes tegi seal kliendile massaazi, kui mööda kõndisin, jäi pika suuga nagu mind vahtima. Hea meelega oleks tahtnud sellele virutada ja ütleda, et kammoon, teil on klient tegelikult ees! :D Naismassööre oli ka. Üks. Aga ikka :D

Sealt tegime tuuri iisraeli ka. Jeruusalemma ja surnumere juurde ja värki.
Iisraeli poolt tervitasid meid juudinaised. Nemad kontrollisid ja küsitlesid edasi-tagasi minnes et mida tegema lähme, v tegime ja kust tulete miks, jne .
Pagas läbis mitmekordse kontrolli. Kokku kestis piiriületus koos üle mõisutse pika seismisajaga umbes 1,5 h ?
Meil oli ka suur buss.
Surnumeri on OK,kuigi sealses poes kõik sadakümme korda kallim kui mujalt osta, aga kui ekskursioon on vaid siis ega jeruusalemmas aega üle ei jää. Meil ei jäänud.
Hästihästi palav oli too kord. Kindlasti sellele tripile vähemalt 1 suur pudel vett kaasa.
Aa, vett sai võtta hotellist. Suht muidugi need teenindajad sealt ei tahtnud, et sellest veeautomaadist lastakse pudelisse, ag anoh mis teha.
Uurisin välja, hotelliks oli :
Morgana Azur Resort.
Hästi mõnus ja tore tegelikult :)
Kuigi egiptlane on ikke egiptlane. Naljatab, pullib no… minul ajas tsipa kopsu üle maksa küll. Nt kui iga õhtu pidi rätikut ära viima siis mängis selle kaardiga, et annab -ei anna -annab… Tüüpiline.

Hästi palju löid muidugi need teenindajad igatepidi külge.

Käisime veel värvilistes kanjonites. Väga vägev tripp oli. Olimegi ainult neljakesi selles ekskursis. Teised grupiliikmed ei tahtnud ja olime ainsad.

Rohkem väljas ei käinudki kui Iisraelis ja kanjonis.

Aa, hotellis oli iga õhtu ka laulu-tantsuõhtu. Tegelikult tahaks teada, mis laulud need olid mis sealt lasti, hästi vinged olid ja nendega seoses meenuksid head ajad, niiet kui keegi seal käinud võiksite informeerida! :)

Võite küsida kõike mis huvitav, vastan niipalju kui tean.