armitron

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
5 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saabusin eelmise reede öösel vastu laupäeva FRA-TLN öise lennuga, mis oli rahvast täis. Paberite täitmine käis kiirelt, kuid testima sain ca tunni pärast ning peale mind oli veel palju rahvast ootamas.  Testimise ruumis oli paberite täitjaid kaks ja testijaid samuti kaks. Testimist oodates tundus, et inimese peale läks ca 2-3 minutit. Vastus tuli smsiga laupäeval 12.20.

Tere,Suht optimistlik graafik. Tegime enam vähem sama tiiru 2 aastat tagasi kolme nädalaga (tagasi lendasime Medellinist). Võib olla meil ei vedanud, aga kõik kolm siselendu läksid errorisse, hilinesid, ei väljunud õigel ajal ja see lõi mõningad plaanid üsna sassi. Põhjenduste kohta ajavad nad seal ka jama. Leticiast lend Santa Martale (läbi Bogota) pidi minema nt 10 hommikul, aga öeldi, et hirmsa vihma tõttu ei saa lennuk väljuda, force majoure. Tibutas tõesti pisut, mis on Leticias sel perioodil tavaline. Saime minema alles õhtul (kusjuures tibutas rohkem) ja seoses sellega ei jõudnud Bogotast Santa Marta jätkulennule. Seiklused on muidugi teretulnud, aga kui päevad loetud ja ööbimised bookitud, siis on see siiski häiriv. Muidu on need märgitud kohad kõik ägedad, me ise oleks tagantjärele mõeldes tahtnud Medellinis kauem olla, jäi ainult 1 päev. Head reisi igal juhul!

Tere,

Käisime küll juba 2010, aga giid -Fiacre Aristide Ndretsihena siiani FB sõber. Jäime ülirahule temaga, rändasime väikebussiga ja reisi teise poole olime Nosy Be-l.