Buntik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma küsingi, kas keegi on oma kalavarustust lennukiga (odavlennuga)transportinud. Kuidas ta seda teinud on jne edasi. Sry, olen naine, mulle vist on teatud rumalused ja ebakompetentsused kalastuses ja mujal lubatud. Ma pole pole proff, vaid asjaarmastaja. Teine pool surfab sel teemal juba 6 aastat Soome järvedel. Esimene merepüügi tegime Kreetal, kaldalt. See kalastamine on pisik, tunnistan, kuid sellest sellist pisikut nagu ma oma hoby ja tööna viljelen, ei saa. Lihtsalt on sportlik, huvi hasart, panna oma võimed, oskused, intuitsioon proovile teistes vetes. Kontrollida vettpidavust teoorias ja praktikas. Ja kohe kindlasti pole mul soov minna jahiga trollingut tegema, et püüda kinni mingi gigant... Loodan, et andsin ammendava vastuse. Tänud Norsu. Kui mahun gabariitidesse, siis ei maksa 2x30:-)

craqum, sinu sarkasm on kohatu. Ma tean palju maksab korralik varustus ja mis raha kirglikud/professionaalsed kalamehed selle alla panevad. Mina pole professionaal, see pole isegi minu kirglik hobi. Proovin sisustada väikestest meelepärastest asjadest endale ja abikaasale puhkuse. Ma esitasin küsimuse, kas ma saan õngede ümber panna riided sedasi, et see läheks kriteeriumi alla "kohver". Kui "kohvri" lubatud mõõdud klapivad, siis miks peaks ma rohkem maksma. Selle raha eest võib koha pealt ju sööta osta! Kui 30 euri poleks minu jaoks raha, siis ilmselt lendaks ma mitte odavlennuga! Ja veel. Kui sa esitaksid siin mingi küsimuse minu kirgliku hobi kohta, siis ma ei kritiseeriks, vaid jagaks meeleldi oma teadmisi ja kogemusi. Päikest.

Alustan Helsinkist. On variante ka Helsinki-London-Lanzarote. Üks ümberistumine Norvegian Airline. See lend on nõka kallim. Ajakulu oleks sama, kuid jooksmist vähem. Kasutan esmakordselt sellist kombineerimist. Seepärast mõtlengi, kuidas mugavam ja soodsam oleks. Tallinast ei alusta, kuna teine reisija elab Soomes.