svansson

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
1 postitust / 3 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Meie stardime perega 22.06 hommikul Pärnust Veneetsia suunas. Peatused-ööbimised plaanime: Bialystokis, Grazis ja siis juba Lido de Jesolo. Otsingut kasutades saad siit päris head campingute kodukate viited. Valik seal kohapeal päris suur

Veelkord tänud. Tekkis uus küsimus seoses ööbimistega. Paljud soovitavad osta bensukatest campa kaardid. Igas riigis on erinevaid campingute organistatsioone-liite, neil erinevad kaardid. Kas on soovitusi Poola, Itaalia ja Prantsuse organisatsioonide kohta? Millised campa kaardid annavad kõige rohkem ööbimisivõimalusi(kohti). Olen vaadanud ka kõiki siin soovitatud campasaite. Kõik väga head, kuid kuna ei ole nii täpset plaani (arvatavasti ööbime seal, kus õhtu saabub ja mõtteteu on kõiki potensiaalseid kohti väljaprintida), siis oleks paberkaart väga heaks abiks.
Teine küsimus veel. On olemas selline kliendikaart CCI (Camping Card International) ja seda sai vanasti Eesti Autoklubi liikmena. Hetkel seda võimalust vist ei ole. Kui mõttekas oleks sellise kaardi omamine? Või on mõni parem variant?

Tänud soovituste eest. Kaardi ostame ikkagi Eestist ja kohapeal vaatame ka i-punktid üle. Reisinimekirja osas ootaksin veel Teie abi-kellelgi ehk on konkreetne nimekiri, mille nad enne reisi ülevaatavad?
Tekkis veel paar küsimust. Kuidas Itaalia campingutes söögitegemise võimalus on? Kesk-Euroopas paljudes campingutes köök, kus saab ka ise vaaritada. Plaanis päeval kohalikke roogi proovida ja ka mõnel õhtul, kuid 3x päevas läheb väljas söömine kulukaks.
Veel paluks abi campingute soovitamisel Rimini, Napoli, Rooma ja Pisa kandis? Kindlasti on Teil häid kogemusi. Olen vaadanud ka kõiki siin soovitatud saite, kuid paljusid campasid pole ju netis. Isiklik positiivne kogemus aitaks ka seda valikut paremini teha. Tänud juba ette.